PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Luty 26, 2021, 10:15:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rewelacyjny(?) kompresor z Brazyli.  (Przeczytany 13042 razy)
Frankenstein
Gość
« : Marzec 24, 2005, 01:30:16 »

Cześć. Zanlazłem ostatnio w necie stronkę jakiegoś brazylijskiego doktoea, który opracował jakąś technikę, dzięki, której przy użyciu kompresora i odpowiednio dobranych ćwiczeń efekty są w niektórych przypadkach nawet lepsze niż po zabiegu. Powiem szczerze, że kiedy patrzy się na zdjęcie 49 letniego faceta po 9 miesiącach ćwiczeń to mózg staje w poprzek. Niestety nie miałem czasu zagłebiać się w ten problem i dokładnie tego poczytać pooglądałem tylko zdjęcia i przyznam niemiecka pompka przy tym wysiada. Czy ktoś coś słyszał na ten temat, bo może wartby było zainteresować tym tematem kogoś w Polsce, ja byłbym chętny na coś takiego!!!
W związku z tym mam pytanko do Jarady - czy tego typu "coś" można stosować po nieudanym zabiegu Nussa i przy wadach asymetrycznych?
aha, byłbym zapomniał - adres tej strony przecież  :wink:
www.orthopectus.com.br/method.htm
Pozdrawiam wszystkich  Chichot
Anonymous
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 29, 2005, 06:36:48 »

He he. tutaj http://www.orthopectus.com.br/ffaq.htm w punkcie 10. jest napisane, że w Polsce używana jest ta metoda do leczenia Pectus Carinatum.
frankenstein
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 05, 2005, 01:03:49 »

:lol:  :lol:  :lol: Faktycznie, nie dotarłem do tego, ale i tak interesowały by mnie klinki, które przeprowadzają tego typu rehabilitacje.
lukaszsakul
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipiec 11, 2006, 01:01:20 »

A wie ktoś może coś więcej o tej metodzie leczenia w polsce ??
SOFO2
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudzień 09, 2006, 12:18:09 »

hoho  zeby to sie dało jakos załatwic  , mysle ze jeszcze pare lat i nasza wada bedzie o wiela latwiej do skorygowania , ogromnym plusem tej metody ze to likwiduje luki zebrowe miseczka juz nie ;|  neich to ktos sobie zalatwi Mrugnięcie porownamy  metody miseczki do tcyh pasow ..Uśmiech
bondziu
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Sierpień 16, 2009, 09:14:03 »

trochę czasu minęło w tym temacie... ale nic warto spytać: coś może poruszyło się w tym wątku?
czy gdzieś w Polsce istnieje możliwość tych "aparatów korekcyjnych", "klamr"?

Na google szukalem, ale NOTHING.

Pozdrawiam i dzięki za każda odpowiedz.

Peter
Newbie
*

..................

« Odpowiedz #6 : Grudzień 28, 2009, 11:41:54 »

Tez jestem ciekawy co w tej sprawie w Polsce sie dzieje.

................Never give up....................
Raf1973
Newbie
*

Reputacja: +1/-2

« Odpowiedz #7 : Maj 14, 2010, 10:10:21 »

Ktos posiada to juz w Polsce?? Jak tak to prosilbym o opisanie sytuacji czy to pomaga naprawde
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Market Analysis - jak pozyskać fanów facebook - kliknij aby przeczytać - druknawszystkim.pl - zestawy delikatesowe wr