PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 24, 2020, 09:36:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Dr Adamczak stracił pracę?  (Przeczytany 63976 razy)
F
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #30 : Styczeń 17, 2009, 10:46:43 »

Sorry że tak chaotycznie i post pod portem, ale piszę z komórki. Już znalazłem błąd w swoim poście, jak ktoś nie załapał, mowie: chodzi o naszego dr'a. Jeszcze jeśli chodzi o organizację w szpitalu to nie wiem jak będzie z operacjami, ale w poradni torakoch. był doktor Pawlak, słyszałem, że on też się zajmuje operacjami, ale na razie nie wiem nic. W PN będzie obchód z prof. to się czegoś dowiem.

_PE, operacja metodą Nussa 22.08.2008
wyjęcie płytek - lipiec 2011
Radeq1988
Newbie
*

Reputacja: +1/-3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Styczeń 17, 2009, 11:28:27 »

Tomek, jak dowiesz się czegoś to napisz tutaj ! czekamy na informacje Niezdecydowany
Apriliana
Newbie
*

Reputacja: +6/-2

« Odpowiedz #32 : Styczeń 18, 2009, 05:21:52 »

Tak, dr Pawlak również operuje klatki. Mnie operował dr Adamczak, ale dr Pawlak również podczas mojej operacji był... Jednym słowem szok, jak to wszystko czytam...
Smardzu
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #33 : Styczeń 18, 2009, 08:12:03 »

A moze ktos cos jeszcze powiedziec w temacie dr. pawlaka.... on mnie pewnie tez bedzie kroil i szczerze mam schize..... ze tyle czasu czekania ze ten bol ze ten czas pojdzie na marne  i ze nie bede zadowolony z rezultatow...... ni che tu robic z Adamczaka jakiegos super guru chcoc w pewnym stopniu nim jest.... wiele osob bylo zadowolonych po jego operacjach a dr. pawlak....? wiecie cos w tym temacie?
asias21
Newbie
*

Reputacja: +7/-0

« Odpowiedz #34 : Styczeń 18, 2009, 08:48:49 »

Wydaje mi się, że jeżeli bierze się za operacje tych klatek to musi miec jakieś pojęcie o tym i umiejętności. Na pewno uczył się od Adamczaka i pewnie za jakiś czas też ludzie ogłoszą go "cudotwórcą" Pozdrawiam Uśmiech

18 lat, PE zoperowany 27.06.08 metodą Nuss'a w Poznaniu.
ortega
Newbie
*

Reputacja: +5/-0

« Odpowiedz #35 : Styczeń 18, 2009, 09:59:25 »

hmm..wiecie moze jak z umawianiem sie na wizyty zeby zapisali w tym wypadku mnie, bo chce na operacje, bo akurat taki pech:///// ze musieli go akurat teraz zwinąć, ale na operacje przypuszczam bede czekał dość długo jak by to było z resztą mało;/ a Adamczak moze w tym czasie wroci..OBYYY!!:) chodzi mi o tą wizyte co do tej pory umawiano sie z Adamczakiem gdzie on wszystko wyjasniał itp. i na koniec zazwyczaj podawał termin operacji

skarbnicatekstow.pl - wypas :-O
Radeq1988
Newbie
*

Reputacja: +1/-3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Styczeń 21, 2009, 02:28:00 »

Miałem być operowany przez Adamczaka 30 stycznia, ale jego jak wiadomo teraz nie ma, zadzwoniłem do Poznania aby spytać czy będę operowany czy nie i mam być operowany przez Dr. Pawlaka. Nie wiem czy poddać się operacji  Niezdecydowany
Miał Ktoś z nim do czynienia ? I czy wiadomo za ile mniej więcej wróci Dr.Adamczak, czy w ogóle wroci  Płacz Bo nie wiem co teraz robić  Niezdecydowany
Maniek
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Styczeń 21, 2009, 02:41:19 »

Z tego co wiem to ten doktor asystował Adamczakowi. ( przynajmniej u mnie tak było) Pamiętam go jako takiego "cichociemnego"( małomówny z zaciętym wyrazem twarzy). Nie miałem z tym doktorem dużo do czynienia, mam tylko  nadzieje że fachowiec z niego dobry bo to się będzie najbardziej liczyć.
A jeśli chodzi o dr Adamczaka to nie liczyłbym na szybki powrót. Nie ma ustalonego terminu pierwszej rozprawy a póki się nie oczyści z zarzutów to nie wróci do pracy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 03:22:58 wysłane przez Maniek » Zapisane
Apriliana
Newbie
*

Reputacja: +6/-2

« Odpowiedz #38 : Styczeń 21, 2009, 08:27:02 »

Spokojnie, nie obawiajcie się dr Pawlaka. Jak już wspominaliście, dr Pawlak asystował dr Adamczakowi podczas operacji więc bez nerwów. Jeśli nie miałby o tym pojęcia na pewno by się za to nie zabierał...Uważam, że to kompetentny lekarz.
Radius425
Gość
« Odpowiedz #39 : Styczeń 22, 2009, 08:41:38 »

To wszystko to jakieś bzdury... Już od paru lat w mediach i "opinii publicznej" trwa parszywa nagonka na lekarzy! A na chirurgów to już się w ogóle uwzięli! Jak nie bogu ducha winny kardiochirurg z Krakowa, to innych lekarzy w kajdankach z oddziału wyprowadzają. Ale dlaczego akurat uczepili się Naszego Pana Doktora? Za to że jest najlepszy? Dlatego trzeba go zniszczyć? To wszystko zachodzi już chyba troszeczkę za daleko...
A niektórzy nastolatkowie to mają chyba zbyt wybujałą fantazję ... niektórzy mają ze sobą jakiś problem i wszędzie widzą molestowanie, nawet tam, gdzie go po prostu nie ma... mam nadzieję że ta sprawa szybko się wyjaśni i Pan Doktor wróci do pracy...bo na drugiego takiego wybitnego fachowca musielibyśmy czekać dłuuugie lata...
Xsantes
Newbie
*

« Odpowiedz #40 : Styczeń 23, 2009, 01:32:11 »

Gówniarzeria rozpuszczona to i bajki wymyśla... kalty im się nie podobały to jakoś dopiec trzeba doktorowi.
dorota
Newbie
*

4871083
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Styczeń 23, 2009, 07:41:09 »

W zupelności zgadzam sie z wypowiedziami powyzej.
Jeszcze jedna sugestia, gdzie dotad byli rodzice tych chłopców? Skoro molestowanie miało miejsce w 2006 roku dlaczego nikt z rodziców tego wcześniej nie zgłosił na policję? Wysłali syna na zabieg wyjęcia płytki i właśnie jego po raz kolejny lekarz molestował? Dziwny zbieg okoliczności.
Moze właśnie klata sie nie podoba po operacji i była okazja się odpłacić?
Maniek
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Styczeń 23, 2009, 09:59:46 »

Szkoda że tak sie stało, nawet jeśli go uniewinnią to zostawi ślad i duży niesmak. Z doktorem widziałem sie ostatni raz na przełomie listopada i grudnia. Miał duże plany odnośnie pectusów. Chciał pisać i udowadniać że to jest dziedzicznie genetycznie. A ma grupę przeszło 700 pacjentów. To najwięcej w europie. Szkoda że tak się stało bo ten człowiek może naprawdę dużo zdziałać na tym polu.
naphozord
Newbie
*

« Odpowiedz #43 : Styczeń 23, 2009, 12:32:36 »

czy ma ktos nr do dr. pawlaka bo adamczak mial wolne terminy w lutym 010 roku a ciekawet jakie ma pawlak terminy
Smardzu
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #44 : Styczeń 23, 2009, 04:18:14 »

Tak to w tym kraju wyglada.... nie ma ze jest osoba ktora robi cos wyjatkowo dobrze i ma czyste sumienie, bo zaraz cos sie i tak na nia wymysli..... nie twierdze ze Adamczak nie zrobil tego o czym mowi prasa...,a ale zgadzam sie z poprzednikami, ze to bardzo malo mozliwe..... po prostu Jest(byl) zbyt dobrym specjalista..... jednak jak zawsze najwiecej traca i cierpia ci na samym dole tej hierarchii, czyli my....
Strony: 1 2 [3] 4 5
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Szamba betonowe Kartuzy - serwis wind program - druknawszystkim.pl - kalendarzyki - folie samoprzylepne