PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Lipiec 18, 2019, 03:01:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Dr Adamczak stracił pracę?  (Przeczytany 50438 razy)
Radeq1988
Newbie
*

Reputacja: +1/-3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Styczeń 16, 2009, 10:58:17 »

Macie jakieś nowe wieści ??
traper56
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Styczeń 16, 2009, 11:38:53 »

Dziwne to wszystko, odnosząc sie do tego artykułu w Onet, to trudno mi uwierzyc, że 15 letni chłopak bądź co bądź świadomy swego ciała człowiek, leży w łóżku z zamkniętymi oczami i co, tak sobie pozwala na jakieś manewry? To jakiś absurd, pomijając to, że na tej samej sali leży kilku jemu podobnych - wiem, co pisze, bo syn był tam, mało tego, przy każdym dzieciaku przynajmniej jeden rodzic - to jakim sposobem byłoby to możliwe?Co?Co?Co?Co?Co?Co?? Przecież to nie chodzi o kilkuletnie dzieci.
Benek
Newbie
*

« Odpowiedz #17 : Styczeń 16, 2009, 11:52:02 »

Dziwne to wszystko, odnosząc sie do tego artykułu w Onet, to trudno mi uwierzyc, że 15 letni chłopak bądź co bądź świadomy swego ciała człowiek, leży w łóżku z zamkniętymi oczami i co, tak sobie pozwala na jakieś manewry? To jakiś absurd, pomijając to, że na tej samej sali leży kilku jemu podobnych - wiem, co pisze, bo syn był tam, mało tego, przy każdym dzieciaku przynajmniej jeden rodzic - to jakim sposobem byłoby to możliwe?Co?Co?Co?Co?Co?Co?? Przecież to nie chodzi o kilkuletnie dzieci.

Napisane jest przecież, że wszystko odbywało się w nocy. Czytaj uważnie!
Ale fakt, zachowanie niektórych poszkodowanych co najmniej dziwne...
Benek
Newbie
*

« Odpowiedz #18 : Styczeń 16, 2009, 12:06:16 »

C.D.

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,6166427,Chirurg_oskarzony_o_pedofilie_stracil_prace.html
rafal356
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Styczeń 16, 2009, 01:29:08 »

Prasa potrafi każdego zniszczyć, pamiętacie jak Ziobro oskarżył o morderstwo i łapówkarstwo słynnego specjalistę od przeszczepów,teraz juz pracuje w innym szpitalu i dostanie odszkodowanie za bezpodstawne oskarżenia. Może w tym przypadku jest podobnie, ktoś "życzliwy" podłożył prezent prokuraturze przeciwko dr Adamczakowi. Mam nadzieje że Pan dr ma dobrego adwokata i sąd rozpatrzy sprawę dokładnie wydając spawiedliwe orzeczenie.
Smardzu
Newbie
*

« Odpowiedz #20 : Styczeń 16, 2009, 05:16:33 »

moja mama tam zadzwonila i w rejestracji mowia ze wszystko jest niby OK i ze mam przyjechac.... tlko mama nie rozmawiala z przychodnia w mojej obecnosci i zapomniala spytac czy operowac mnie bedzie Adamczak czy nie;/;/;/ teraz mi moze daja jakiegos lipnego lekarza ktory nie zrobi mnie do porzadku...... ehhhhhhhh czemu ja mam takiego pecha;(Smutny
marek11
Newbie
*

« Odpowiedz #21 : Styczeń 16, 2009, 06:32:40 »

Ja miałem operację w Poznaniu i byłem na początku przerażony, bo nie miał mnie operować dr. Adamczak, tylko dr. Pawlak. Zoperował mnie i jestem bardzo zadowolony. Klatka jak nowa. Wygląda na to, że nie tylko dr Adamczak zna się na klatkach.
krzychu22
Newbie
*

« Odpowiedz #22 : Styczeń 16, 2009, 07:08:11 »

jesteś pewny że Cie operował dr.Pawlak?? czy może był tylko Twoim lekarzem prowadzącym a operował dr.Adamczak?? tak było w moim przypadku...
marek11
Newbie
*

« Odpowiedz #23 : Styczeń 16, 2009, 08:00:34 »

Trzy razy pytałem pielęgniarki kto mnie operuje i na pewno on, zresztą lekarz jakiś inny mi też to mówił po operacji.
ertro
Newbie
*

4337682
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Styczeń 16, 2009, 08:59:22 »

Na dzień dzisiejszy jakoś nie dociera do Mnie myśl, że te wszystkie informacje w tym artykule są prawdą. Dziennikarze czyhają tylko na takie sensacje, bo bardzo łatwo się pisze takie artykuły, ale później konsekwencję tego mogą być dużo gorsze, szczególnie jak nie są poparte twardymi dowodami, a wątpię żeby dziennikarz, który pisał ten artykuł do takowych informacji miał dostęp. Z resztą konsekwencje tego artykułu już są.  Od pracy odsunięty został chyba jedyny tak dobry i z tak dużym doświadczeniem specjalista w tej dziedzinie. Sam jestem po leczeniu i operacji u niego i wszystko poszło bez jakichkolwiek komplikacji. A mój przypadek nie był taki prosty, bo mostek miałem zapadnięty około 5 cm. W szpitalu poznałem wielu ludzi, którzy się u niego leczyli, młodszych i starszych i ani jedna osoba nie miała jakiegokolwiek zarzutu w stosunku do niego. Z resztą do dzisiaj z wieloma tymi osobami mam kontakt i ani jedna z nich na tą chwilę nie wierzy w to, co było zamieszczone w gazecie. Wręcz przeciwnie wszyscy byli zadowoleni z efektów operacji przeprowadzonych przez doktora. Mam nadzieje, że ta sprawa szybko się wyjaśni, wyrok będzie sprawiedliwy i że kolejne osoby będą mogły być operowane przez tak dobrego fachowca.
Radeq1988
Newbie
*

Reputacja: +1/-3

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Styczeń 16, 2009, 10:30:14 »

Miałem być operowany przez doktora Adamczaka 30 stycznia, i co teraz ? Płacz
Niech Ktoś z dzwoniących da znać czy Adamczak będzie operował.
Nie wiem co teraz robić Niezdecydowany
Smardzu
Newbie
*

« Odpowiedz #26 : Styczeń 17, 2009, 12:33:57 »

No ja tez sie boje...... to mowicie ze dr. pawlak robi te operacje na takim samym poziomie co dr. adamczak? kurde...... jesli to sa brednie to co te gazety pisza to juz bede wiedzial co to znaczy ze prasa niszczy komus zycie...... w tym wypadku cierpi zarowno dr. adamczaki jaki i ja;(Smutny jak macie jakies wiesci to piszcie!!
F
Newbie
*

« Odpowiedz #27 : Styczeń 17, 2009, 10:28:03 »

Właśnie leżę w szpitalu na Szamarzewskiego. Jak ktoś też tu jest, może mnie znaleźć w sali 118. Co do doktora to nie liczcie już że o niego chodzi bo o niego. Z artykułu wynikało, że dr został "odsunięty od obowiązków", tak też mówiły pielęgniarki, ale z pacjentami nie chciały gadać. W artykule podali, że dr szpitalu zawiesił go dopóki sprawa się nie wyjaśni. Wynika z tego, że szybko się naszego

_PE, operacja metodą Nussa 22.08.2008
wyjęcie płytek - lipiec 2011
F
Newbie
*

« Odpowiedz #28 : Styczeń 17, 2009, 10:28:17 »

Właśnie leżę w szpitalu na Szamarzewskiego. Jak ktoś też tu jest, może mnie znaleźć w sali 118. Co do doktora to nie liczcie już że o niego chodzi bo o niego. Z artykułu wynikało, że dr został "odsunięty od obowiązków", tak też mówiły pielęgniarki, ale z pacjentami nie chciały gadać. W artykule podali, że dr szpitalu zawiesił go dopóki sprawa się nie wyjaśni. Wynika z tego, że szybko się naszego

F
Newbie
*

« Odpowiedz #29 : Styczeń 17, 2009, 10:34:13 »

Lekarza nie doczekamy. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni szybko, bo tak czy siak chciałbym, żeby to właśnie on mi płytki wyjmował. Ludzie na oddziale mówią, że wywalili go całkiem, ale plotka plotką, a oni zbyt zorientowani nie są.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2009, 11:54:56 wysłane przez Tomek Rabczewski » Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
tłumaczenie kart charakterystyki - symultaniczne - artpn.com.pl - w sosnowcu muller spedition - https://wymarzonezdjecia.pl/sitemaps/