PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 23, 2019, 05:22:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Dr Adamczak stracił pracę?  (Przeczytany 47419 razy)
Benek
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« : Styczeń 15, 2009, 11:20:36 »

http://www.rmf.fm/fakty/?id=149850

To o dr Adamczaka chodzi???
Była już kiedyś o tym mowa na forum.

Proszę o odpowiedź zorientowanych w temacie.
Benek
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 15, 2009, 12:15:05 »

Z tego co mi wiadomo jest tylko jeden Jarosław A. na oddziale torakochirurgii w szpitalu na Szamarzewskiego :/
W życiu bym nie powiedział...

Więcej o sprawie na:

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,6162284,Pedofilia_w_poznanskim_szpitalu.htm

"Trzeba mówić na podstawie dokumentów, oskarżać na podstawie dowodów."
anonimus
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

« Odpowiedz #2 : Styczeń 15, 2009, 01:00:06 »

http://wiadomosci.onet.pl/2702,1897714,chirurg_podejrzewany_o_pedofilie_straci_prace,wydarzenie_lokalne.html

No to jaja niezłe..

Ciekawe co z wszystkimi, których miał operować.. Co teraz z terminami
krzychu22
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #3 : Styczeń 15, 2009, 02:21:18 »

posłuchajcie tego:
http://www.rmf.fm/fakty/?id=149850&temat=76
masakra a miałem mieć na wakacjach poprawianą płytke co mi sie przesunęła Niezdecydowany
ciekawe co zrobi teraz szpital bo tak naprawde to tylko dr.Adamczak był prawdziwym fachowcą w dziedzinie klatek. Tyle osob czeka na operacje i wyciagniecie płytek no i na poprawki jak np.ja...
Chociaż w sumie może na tyle operacji co Adamczak przeprowadził to inni lekarze co mu asystowali  zdążyli też już pojać o co w tym chodzi Uśmiech ja w sumie pamiętam jeszcze dwóch co wzbudzali zaufanie i wyglądali na dość fachowych. zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2009, 04:41:19 wysłane przez krzychu22 » Zapisane
Apriliana
Newbie
*

Reputacja: +6/-2

« Odpowiedz #4 : Styczeń 15, 2009, 06:53:39 »

Jestem w szoku!!! Nigdy nie sądziłabym, że dr Adamczak może posunąć się do takiego czynu...Byłam przez niego operowana i jestem mu dozgonnie wdzięczna za moją nową klatkę...Ciekawe co z resztą pacjentów, którzy czekają na operację??
hone_y
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Styczeń 15, 2009, 10:02:22 »

to ON? nie wierze.. boze..

moze to nie on..??
 w artykulach jest podane ze Jarosław A. ma 50 lat.. a ten "nasz" lekarz ma tyle??
rafal356
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 15, 2009, 10:09:43 »

Tak to Nasz lekarz. Akt okarżenia to jeszcze nie wyrok, teraz będzie sprawa przed sądem, w tym czasie może pracować, wszystko zależy od szpitala czy będzie chciał by był tam zatrudniony a  dr Adamczak to jednak najlepszy specjalista w Polsce. Dopiero jak zapadł by wyrok skazujący, to byłaby klapa........
winę trzeba jednak udowodnić przed sądem
bądźmy dobrej myśli , ja w marcu 2010 mam mieć wyjmowane płytki
akrol
Newbie
*

Reputacja: +6/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Styczeń 15, 2009, 10:19:39 »

powiem tylko tyle... nie wiem co o tym myslec.
z jednej strony ten jego rzekomy czyn, a z drugiej jego postac ogolem.
gdyby zapadl wyrok skazujacy byla by to napewno bardzo wielka strata dla medycyny i chirurgii klatki piersiowej w polsce a moze i poza nia, a juz nie wspominajac o pacjentach ktorzy mieli wyznaczone terminy operacji ;s
ja jednak mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i (oczywiscie jesli to wszystko nieprawda, bo jesli nie no to ... ekhmmm... cusz) doktor wroci do operowania.
ale ja sam jednak bd operowal sie we wroclawiu ^^

Operowany 21.01.2009 we wrocławskim DCChP metodą Nuss'a
wyjęcie 18.07.2011
http://www.pectus.pl/index.php/topic,865.0.html
:-)

trzymajcie się!
hone_y
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Styczeń 15, 2009, 10:25:10 »

a ja wyczytalam w tym artykule ze oskarzony lekarz jest na urlopie.. miesiecznym...

;////

a ja mam wizyte u niego 5 lutego-kontrolna

zadzwonie jutro i dam wam znac co i jak
Smardzu
Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Styczeń 15, 2009, 11:16:47 »

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! kurde ;(;( mam miec operacje dokladnie za 15 dni;(;( tyle na nia czekalem................. i znow..........jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czemu? nie mogli tego zrobic pozniejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj SmutnySmutny juz nawet w radiu zet mowili;(Smutny
Apriliana
Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Styczeń 15, 2009, 11:18:34 »

W artykule chodziło chyba o to, że dr Adamczak był na urlopie...Ehhh powoli trace wiarę w ludzi.. Jestem pewna, że to chodziło właśnie o niego. Wszystkie elementy układanku się niestety zgadzają. Na szamarzewskiego nie ma innego sławnego chirurga klatek jak Jarosław A. Masakra jednym słowem...
Apriliana
Newbie
*

« Odpowiedz #11 : Styczeń 15, 2009, 11:20:29 »

Smardzu, strasznie przykro mi to stwierdzić...Ja byłam tym szczęśliwcem, który zdążył być jeszcze operowany przez doktora.
naqim
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Styczeń 15, 2009, 11:31:53 »

Qrde wprawdzie mam byc operowany dopiero we wrzesniu ale nie wiem jak to teraz bedzie wygladalo. dzwonil tam juz ktos? jaka moze byc procedura? mysle ze nie odwolaja operacji zaplanowanych tylko bedzie je wykonywal ktos inny.... jak ktos bedzie wiedzial jakies konkrety to piszcie plz:/
hone_y
Newbie
*

« Odpowiedz #13 : Styczeń 15, 2009, 11:32:21 »

mnie tez zdazyl zoperowac.
hone_y
Newbie
*

« Odpowiedz #14 : Styczeń 15, 2009, 11:32:58 »

pewnie beda dzwonic do was ze szpitala..

albo jeszcze lepiej-najlepiej samemu zadzwonic;)
Strony: [1] 2 3 ... 5
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Szamba - strona internetowa tutaj - www.faktoringbroker.pl/ - tłumaczeniom ustnym Wrocław - reklama świetlna lublin