PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 08:02:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kolejny posiadacz miseczki próżniowej.  (Przeczytany 6523 razy)
lukas19
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Sierpień 22, 2008, 12:19:48 »

Dzisiaj przyszła do mnie miseczka. Juz wypróbowałem to cacko. Wedle zaleceń stopniowo. Po 2 tygodniach zamierzam wypchnąć dołek tak żeby mostek dotykał wizjera. Może bede zdawał jakies fotorelacje narazie nie mam aparatu. mój dołek nie jest duży (koło 2 cm) i jest symetryczny. Zobaczymy co czas pokaże.

FLAY
Newbie
*

Reputacja: +8/-4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 22, 2008, 04:56:43 »

OOO nareście ktos sobie kupił pompke.

Z niecierpliwością czekam na relacje.

Jaki rozmiar miseczki?
lukasi19
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 23, 2008, 11:04:33 »

Rozmiar 19cm czyli ten średni, pan Orkiszewski stwierdzil ze ten bedzie odpowiedni. Na tym forum same 26stki Uśmiech. Narazie nie mam czym sie chwalić miseczke mam 2 dzien, popompuje troche to zobaczymy. fotki bede wrzucał od przyszłego tyg.
lukas19
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 27, 2008, 10:44:05 »

Witam. pierwsze zdjecie. 6 dni z pomką, zdjecie zrobione po ok 2h od ostatniego używania. niestety nie mam zdjęć z przed używania bo dopiero dorwałem aparat, a teraz jest dużo lepiej, jakieś 35% do przodu:). nastepne zdjecie dam jak dotknę klatą do wizjera. pzdr.

http://img404.imageshack.us/my.php?image=1008283wg2.jpg
Barnej
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 03, 2008, 06:50:36 »

Siema! Coś mało piszecie w tym dziale:) Używam pompki od połowy marca i jest lepiej, bez rewelacji, ale poprawa jest. Przez wakacje troszkę zaniedbałem pompowanie i  siłownię. Od teraz zabieram się porządnie za ćwiczenie. Klatę juź dobrze rozluźniłem (bez problemu pompuje do styku z wizjerem), więc teraz czas wzmocnić mięśnie grzbietu i brzucha, no i klaty ofkors Uśmiech Pozdro Uśmiech
FLAY
Newbie
*

Reputacja: +8/-4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 03, 2008, 06:16:17 »

no jak tam postępy kolego?
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Growth Prospects - nasza strona internetowa - agencja fotograficzna warszawa - odwiedź stronę - paczki swiateczne szczecin