PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 05, 2021, 11:43:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 2 tygodnie..i będę bez płytki  (Przeczytany 11380 razy)
otaksobie
Gość
« : Lipiec 14, 2008, 01:50:24 »

Nadeszła chwila prawdy...właśnie przed momentem umówiłem się na wyjęcie płytki Nuss'a i to już za 2 tygodnie. Nie spodziewałem się, że będzie to aż tak szybko, ale przynajmniej będę miał to już za sobą.
Wiem, że na forum są osoby, które są już po wyjęciu płytki...tak więc chciałbym się od nich dowiedzieć, jak było...? czy bardzo boli i po ilu dniach wychodzi się ze szpitala?

Pozdrawiam!
Bigdesio
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 14, 2008, 03:20:20 »

Z tego co mi wiadomo zabieg nie jest tak bolesny jak wkładanie i wychodzi sie dużo szybciej dodatkowo można wziąść płytke na pamiątke ;p

GG : 2579257
otaksobie
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 14, 2008, 03:33:05 »

Płytkę można zabrać?! A to sobie wezmę na pamiątkę. Czemu nie? No i oczywiście postawię w pokoju na honorowym miejscu Mrugnięcie

W sumie ja też słyszałem, że mniej boli, i szybko się wychodzi. Nawet lekarz, gdy byłem na kontroli powiedział, że na następny dzień po operacji lub jeszcze na następny się wychodzi do domu, o ile nie ma komplikacji...

Anja
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Lipiec 23, 2008, 07:31:53 »

a kiedy miałeś operację?
PO jakim czasie wyciągają te płytki?
Anja
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Lipiec 23, 2008, 07:52:32 »

głupie pytanie, z tym - kiedy trzeba płytkę wyciągnąć,
już wyczytałam że po 2 latach .....
otaksobie
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 24, 2008, 09:56:25 »

Operacje miałem 12.09.2006 ale z tego co mówił mi mój doktor nie muszą to być pełne 2 lata. Płytka mi nie przeszkadza, ale po wakacjach nie będę miał czasu jechać na wyjęcie, więc zdecydowałem się na teraz.
otaksobie
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 31, 2008, 06:37:12 »

Witam!jestem ponownie. Właśnie wróciłem z Łodzi. Tyle że bez płytki Nussa. Klatka jak na razie bez zmian.Nawet nie zapadła się.Śmiem twierdzić że wygląda nawet lepiej niz z płytką. Jak rany po  szwach dojdą do siebie postaram się wrzucić zdjęcia. Na pamiątkę płytki niestety nie dostałem...może dlatego że nie pytałem. Bólu, którego tak się obawiałem nie było w ogóle.Tylko małe ciągnięcie szwów. W szpitalu byłem w sumie 3,5 dnia. W poniedziałek (28.07) zostałem przyjęty na oddział torakochirurgii, w wtorek operacja a dziś już jestem.

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 10:11:15 wysłane przez otaksobie » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
pełen raport - alkohol na fv - darmowe forum - zobacz więcej - fotograf wnętrz warszawa