PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 24, 2019, 04:10:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzisiaj w nocy wyjeżdżam do Poznania na zabieg...  (Przeczytany 29226 razy)
raY_of_light
Newbie
*

Reputacja: +7/-2

« : Maj 13, 2008, 11:47:35 »

Witam

Dzisiaj wyjeżdżam do Poznania na zabieg (środa), Chciałbym zapytać jak to jest przed/po operacji i po ilu dniach można wstawać z łóżka ?
Poza tym może kogoś też kroją w podobnym terminie ?

Pozdrawiam wszystkich Mrugnięcie

Szczęśliwy posiadacz prostej klatki, zoperowany metodą Nussa w Poznaniu.

"Mądry człowiek potrafi śmiać się z własnej głupoty.."
wdl
Newbie
*

Reputacja: +6/-2

« Odpowiedz #1 : Maj 13, 2008, 02:36:20 »

Ja nie będe krojony ale życzę powodzenia i szybkiego powrotu do sprawności Mrugnięcie Napisz jak było i jest po powrocie Uśmiech
raY_of_light
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Maj 13, 2008, 04:06:35 »

Dziękuję, chociaż trochę się boję, mam nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie,

Pozdrawiam.

lalka
Newbie
*

Reputacja: +3/-0

« Odpowiedz #3 : Maj 13, 2008, 07:18:12 »

przed operacją robia ci badania, potem na nastęny dzień operacja, po operacji wstajesz na nastepny dzień (w moim przypadku 1 dnia) , ale jesteś osłabiony bardzo i cie wszytsko boli. Na początku największy jest ból pleców, a jak się nie będziesz mógł podnieść z bólu to musisz powiedzieć pielęgniarce aby dała przeciwbólowe. W nastęnych dniach może być już lepiej albo też gorzej ale raczej przygotuj się na tą 2 wersję  Chichot, wszytko zależy od  organizmu...
Jestem 3 tygodnie po operacji, przez 2 dni bez żadnych leków przeciwbólowych i wczoraj czułam straszny ból i dziś wziełam 2 tabletki ibupromu max i jest lepiej. Czasem jest tak że sie jednego dnia czuję dobrze a następnego bardzo źle i ból powraca. Wychodzę juz nawet na miasto, załatwiam czasem sprawy, czasem się czuję na siłach ale wczoraj np. czułam sie fatalnie, bardzo osłabiona i szybko się męczyłam...może być różnie na prawdę to zależy tylko od organizmu...powodzenia
FLAY
Newbie
*

Reputacja: +8/-4

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 13, 2008, 07:29:50 »

Mam prośbe zrób sobie nawet teraz zdięcia klaty, potem bedzie do czego sie odnosic po zabiegu ;]

Życze szczęścia i 3mam kciuki  Mrugnięcie
gizmoo
Newbie
*

Reputacja: +5/-6

« Odpowiedz #5 : Maj 17, 2008, 02:04:02 »

Fotek pewnie nie zrobi Duży uśmiech
Pectus pewnie 1 cm, będący kompleksem nastolatka,
dr. , włoży mu 1 płytkę , a później będzie pisał na forum
jakim to "cudotwórcą" jest dr. Adamczak
 Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Misiek3000
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 17, 2008, 03:17:30 »

Fotek pewnie nie zrobi Duży uśmiech
Pectus pewnie 1 cm, będący kompleksem nastolatka,
dr. , włoży mu 1 płytkę , a później będzie pisał na forum
jakim to "cudotwórcą" jest dr. Adamczak
 Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz

taa jasne,już 1 cm...,zobaczymy jak wróci i się pochwali czy miał poważną wadę Mrugnięcie dla mnie Dr. Adamczak zrobił bardzo dużo ponieważ miałem bardzo poważną wadę i mam 2 płytki a nie jedną,i nie miałem kompleksów...po prostu miałem problemy z niewydolnością krążeniowo-oddechową,mało wiesz na temat tej choroby i sie wypowiadasz Mrugnięcie nie będę z tobą dyskutował bo czepiać to sie umiesz kogoś
gizmoo
Newbie
*

Reputacja: +5/-6

« Odpowiedz #7 : Maj 17, 2008, 04:20:40 »

Ja tez mam 2 płytki, i tez miałem niewydolnosc,(wszystkie wyniki spirometrii poniżej dużo poniżej sredniej, nawet sie zastanawiali czy mnie kroić) tak więc nie kłocmy się.
Zobaczysz, nie zrobił fotek i nie pokaże na forum.
Przy tej wadzie kompleksy i niskie poczucie własnej wartości występują zawsze;
Nigdy nigdzie nie pisałem że dr. Adamczak jest złym lekarzem.
 Swoją drogą po tych 2 poprzednich operacjach to juz ta twoja wada nie była taka duza.

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2008, 05:47:24 wysłane przez gizmoo » Zapisane
raY_of_light
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Maj 22, 2008, 12:35:30 »

No i wróciłem...było ciężko, mam 16 lat ale przez pierwsze 2-3 dni bolało mnie jak cholera, gizmoo co ci strzeliło do głowy ? przeciez pisałem ze mam ponad 3 cm i dwie płytki..w długiej podróży powrotnej myslalem ze zemdleje z bolu, ale co najwazniejsze nie żałuję bo mam teraz prostą klatę (z jednym wielkim siniakiem po boku Mrugnięcie Dzisiaj jest 7 dzień i ledwo chodzę i piszę tutaj, pozdrawiam uff..

wdl
Newbie
*

Reputacja: +6/-2

« Odpowiedz #9 : Maj 22, 2008, 02:48:09 »

To teraz czekamy na zdjęcia Mrugnięcie
raY_of_light
Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Maj 22, 2008, 04:20:18 »

hmm..Jak skombinuję aparat Język ale ja twierdzę ze jest super. Dr tez podziela moje zdanie...ale strasznie boli..nie mogę się sam podniesc z łózka Smutny Dawid (selfishtruep) jak pojawisz się na forum, proszę powiedz czy ty też przechodziłeś taką gehennę i kiedy się skończyła bo dosłownie ledwo zipię... pozdrawiam.

FLAY
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Maj 22, 2008, 06:15:40 »

Super ze wszystko sie powiodło, daj jakąś małą relacje jak wszystko wyglądało  Mrugnięcie

I oczywscie wrzucaj FOTKI FOTKI FOTKI FOTKI Chichot
raY_of_light
Newbie
*

« Odpowiedz #12 : Maj 22, 2008, 06:53:59 »

Sam nie wiem, z jednej strony jest super w porównaniu do stanu poprzedniego ale jednak troszkę zapadnięte jest..lekarz i profesor w Poznaniu powiedzieli ze bardzo ładnie to wyglada i ja tez tak sądze ale jednak "coś" Czy to z czasem się poprawi ? Minął dopiero tydzien od operacji..Pozdrawiam

Obolały raY_of_light

FLAY
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Maj 22, 2008, 07:41:28 »

Mi dr. Adamczak mówił ze płytka działa do 6 miesięcy więc wszytsko moze sie poprawić...
Misiek3000
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Maj 22, 2008, 11:38:28 »

raY_of_light spokojnie  Uśmiech musi minąć trochę czasu aż będzie całkiem dobrze z twoją klatą , szukaj teraz aparatu i dawaj zdjęcia , najlepiej jakbyś miał zdjęcia przed operacją i po , wtedy wszyscy  dokładnie ocenili by efekt Mrugnięcie
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
oferta - kliknij po źródło - ekstra źródła - Protetyka słuchu, aparaty słuchowe - rollup 150x200