PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 08:42:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytanie...bol, sport...?  (Przeczytany 2813 razy)
Fredek
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

7608986
Zobacz profil Email
« : Luty 25, 2007, 09:51:14 »

Witam
Mam trzy pytania:
1. Mam 19 lat, jestem 3 miesiące i tydzień po operacji Metoda Nussa w Poznaniu(2 plytki) i moje pytanie brzmi: ile czasu minelo zanim w klatce nie czuliscie nic, tzn. w chwili obecniej gdy dotykam zebra pod ktorymi sa przymocowane plytki to czuje jeszcze taki bol jakby mrowienia lub jakbym mial obita kosc, jak np. leze to nic a nic nie czuje, nie jest to silny bol(o ile wogole to mozna nazwac bolem), raczej znikomy...i wlasnie interesuje mnie ile u was musialo minac czasu zanim nie czuliscie nic-np. dotykacie zebro pod ktorym jest plytka i nic nie czujecie.
2. Moze macie jakies porady jak Wy dochodziliscie do pelnej sprawnosci ruchowej po operacji, nie wiem, moze jakis basen itp??
3. Jak u Was wyglada kontakt ze sportem po operacji??ja np. uwielbiam grac w koszykowke i zastanawiam sie czy np. po pol roku lub wiecje bede mogl sobie grac swobodnie. Niedlugo mam wizyte kontrolna i tam spytam pewnie o to dr. Adamczaka, ale moze i Wy zechcecie odpowiedziec na te pytania.
Pozdrawiam Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
kliknij to - wdał się w polemikę - kliknij aby przeczytać - agencja fotograficzna warszawa - darmowe forum