PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Sierpień 17, 2022, 05:48:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Gorączka  (Przeczytany 214 razy)
bad_news
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Lipiec 25, 2022, 07:43:04 »

Cześć. 15 lipca miałam operację w szpitalu na Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Wszystko się udało bez komplikacji, miałam dren w prawym płucu, który usunięto na następny dzień. Wszystko było dobrze, ale w 3 dobę po operacji zaczęłam gorączkować. Nikt nie wiedział dlaczego, raczej wykluczano, że to wina drenu. Gorączka pojawiała się po południu rosła do prawie 39. Najgorzej było w nocy. Tabletki jak np. Pyralgina zbijały trochę gorączkę. Z rana zazwyczaj temperatura była w normie. W końcu 6 dni po operacji wypisano mnie i w domu znowu nawrót gorączki. Od lekarza rodzinnego miałam przepisany antybiotyk Augumentin. Po jednym dniu zażywania antybiotyków z jednej z ran zaczęło sączyć osocze z krwią i tak było cały dzień. W szpitalu już na 3 dzień po operacji zdjęto mi opatrunki i nic nie sączyło i rzekomo było wszystko dobrze. Teraz rana nie sączy, ale gorączka pod wieczór rośnie do 38. Dzisiaj mija 10 dni od operacji, 4 sierpnia mam mieć zdejmowane szwy. Czy ta gorączka jest normalna, czy powinnam się zaniepokoić i skontaktować ze szpitalem?
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +51/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 25, 2022, 08:20:10 »

Cześć
Jaką metodą miałeś operację? Czasami gorączka się utrzymuje, przyczyny mogą być różne. Czasami jest alergia na płytkę. Czasami wda się infekcja. Jeśli nie ustępuje, nie ma poprawy z dnia na dzień powinieneś skontaktować się ze szpitalem.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Wiktor2007
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 27, 2022, 11:13:28 »

To wygląda jakbyś miała infekcję. Ja bym od razu zgłosiła się do szpitala.
Napisz proszę, który lekarz operował Cię we Wrocławiu.
Raf1973
Newbie
*

Reputacja: +1/-3

« Odpowiedz #3 : Sierpień 03, 2022, 11:25:49 »

Udaj się do szpitala tam gdzie Cię operowano. Osobiście po operacji żadnej gorączki nie miałem.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Market Analysis - Zł Alwernia cze gru Zapraszamy do zapoznania - program dla komornika - kliknij aby przeczytać - firma informatyczna warszawa