PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 01, 2021, 05:13:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pectus a covid / szczepienie  (Przeczytany 967 razy)
peja301
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Sierpień 25, 2021, 11:21:43 »

Jak się zapatrujecie na szczepienie? Czy przeszedł ktoś covid z tą klatką? Ciekawe jak płuca w tym przypadku? Zaszczepiłem się Pfizerem ale trochę żałuję od tej pory nie czuje się za dobrze, głównie mam na myśli serce..
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +51/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 29, 2021, 09:17:42 »

Ja przechodziłem covid w zeszłym roku. Miałem gorączkę 3 dni, potem strata węchu i smaku na dwa miesiące. Reszta ok, nie robiłem RTG po covidzie. A co z sercem po szczepieniu?

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
krysiazg
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 25, 2021, 06:08:18 »

Bez problemu, ledwo odczułam, że miałam szczepienie, wolę się zaszczepić niż z moimi płucami przechodzić covid.
ardian_pose
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Październik 01, 2021, 08:15:36 »

To ja mogę na to spojrzeć z trochę innej perspektywy. Chichot Miałem Nussa+Ravitcha w ostatni dzień maja i nie zdążyłem się zaszczepić. Chciałbym to zrobić lecz znam przynajmniej jedną osobę którą po szczepionce męczył kaszel... a ja kaszlnąć parę razy mogę, np by się odkrztusić, nie mogę za to kaszleć nie widząc końca jak to w chorobie bywa. Szczęście że ogarniam kiedy mnie zaczyna brać na kichanie, przez 4 miesiące udało mi się nie kichnąć ani razu.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
sztukateria - pełen raport - kliknij aby przeczytać - ts2 space military - fotograf wnętrz warszawa