PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 18, 2021, 03:30:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Klatka lejkowata a serce  (Przeczytany 181 razy)
peja301
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Sierpień 25, 2021, 09:39:46 »

Cześć czy wy też macie problemy z sercem przez klatkę? Mam 26l i mam często ból w obrębie serca i mostku, mam wrażenie że ostatnio mam coś z krążeniem drętwienie głowy nóg rąk no i niektóre części ciała zimne
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2021, 09:49:28 wysłane przez peja301 » Zapisane
ardian_pose
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 10, 2021, 09:33:49 »

Heja! Jestem 3 miesiące po Nussie, wada 5-7 cm, lat 29. Miałem przed operacją dość mocne skurcze które łapały za serce, jakby jego dolną część, teraz praktycznie ich nie ma. Przed operacją rozmawiałem z panią Kardiolog od której potrzebowałem skierowanie na echo serca, wykorzystałem moje 15 minut do tego by temat problemów z sercem przy PE poruszyć. Powiedziała że nacisk na mięsień sercowy może powodować problemy krążeniowe szczególnie do dolnej części ciała, co mogło być powodem tego że moja wydolność na boisku piłkarskim ograniczała mnie do max 10 minut na akceptowalnym poziomie intensywności.

Co do bóli w mostku, 4 lata temu spędzając więcej czasu w pozycji siedzącej zacząłem odczuwać ból tam gdzie mostek był zapadnięty najbardziej. To przeszło na kilka lat, jeśli dobrze pamiętam powróciło na początku tego roku, no i przekonało mnie by pójść się pokazać chirurgowi.
Raf1973
Newbie
*

Reputacja: +1/-2

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 13, 2021, 07:40:28 »

5-7cm bardzo duża wada. Pokazałbyś zdjęcia przed i po?
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
kliknij to - kliknij aby przeczytać - choinki sztuczne sklep - ścianki pop-up - zestawy swiateczne białystok