PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 01, 2021, 03:59:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwalifikacja do operacji i czas oczekiwania 2021  (Przeczytany 2323 razy)
maciej96
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Marzec 09, 2021, 09:25:59 »

Witam. Czy ktoś z Państwa zechciałby mi pomóc?
Mam 25 lat. W końcu postawiłem na swoim - skończyłem studia, zacząłem dorosłe życie i chciałbym zrobić operację metodą nussa.
Jednak kompletnie nie wiem gdzie :/ Nie chciałbym czekać długo, a mieszkam w Suwałkach w województwie podlaskim.
Słyszałem że w Gdańsku całkiem nieźle robią te klatki? Do Gdańska odległość spora, ale w granicach możliwości.
Poznań odpada bo nie chcę czekać latami. Ktoś powie jak to wygląda z oczekiwaniem w pandemicznych czasach? Dzisiaj dodatkowo weszło zalecenie NFZ, które wskazuje na oddalanie w czasie takich zabiegów jak nuss, ze względu na covid  Niezdecydowany 
Chciałbym też zapytać czy lekarze robią problemy z zakwalifikowaniem na zabieg? Bardzo mi moja wada przeszkadza, chociaż wiem że ludzie mają nawet gorsze.
No ale psychicznie po prostu już ciężko mi z tym żyć.
Tutaj zdjęcie: https://ibb.co/Ky8GvsQ
Raf1973
Newbie
*

Reputacja: +1/-2

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 28, 2021, 08:32:08 »

Mam 25 lat. W końcu postawiłem na swoim - skończyłem studia, zacząłem dorosłe życie i chciałbym zrobić operację metodą nussa.
Jednak kompletnie nie wiem gdzie :/ Nie chciałbym czekać długo, a mieszkam w Suwałkach w województwie podlaskim.
Słyszałem że w Gdańsku całkiem nieźle robią te klatki? Do Gdańska odległość spora, ale w granicach możliwości.
Poznań odpada bo nie chcę czekać latami. Ktoś powie jak to wygląda z oczekiwaniem w pandemicznych czasach? Dzisiaj dodatkowo weszło zalecenie NFZ, które wskazuje na oddalanie w czasie takich zabiegów jak nuss, ze względu na covid  Niezdecydowany 
Chciałbym też zapytać czy lekarze robią problemy z zakwalifikowaniem na zabieg? Bardzo mi moja wada przeszkadza, chociaż wiem że ludzie mają nawet gorsze.

Swoje zdrowie przeliczasz na kilometry?
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +51/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2021, 07:12:43 »

Zdjęcie nie działa.
Z terminami to zależne od danego szpitala. A co do kwalifikacji to raczej z tym problemu nie ma.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
maciej96
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 09, 2021, 02:16:19 »

Swoje zdrowie przeliczasz na kilometry?

To nie tak. Słyszałem po prostu dobre opinie o Gdańsku. Jeśli tam dobrze robią, to po co jechać dalej?
maciej96
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 09, 2021, 02:31:46 »

https://zapodaj.net/8042f99675a1a.jpg.html

https://zapodaj.net/ae12b1db52981.jpg.html

Wrzucam zdjęcia ponownie. Czy taka wada wgl się kwalifikuje na nussa? Coś to pomoże? W rzeczywistości wygląda trochę gorzej niż na zdjęciach. Dołek niewielki ale rozległy no i te żebra...
kupiepompke31312
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Czerwiec 09, 2021, 08:34:46 »

nie masz wady, prosze się cieszyć życiem i młodością. Może brzmi trywialnie ale to najlepsza rada.
maciej96
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 10, 2021, 10:42:37 »

nie masz wady, prosze się cieszyć życiem i młodością. Może brzmi trywialnie ale to najlepsza rada.

Jak nie mam wady, skoro mam żebra wygięte w literę,, U"... Nawet czuję negatywne skutki zdrowotne. Słaba kondycja pomimo generalnie dużej sprawności i częste bóle w okolicach mostka
peja301
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpień 25, 2021, 09:53:42 »

Zazdroszczę Ci takiej wady, chłopie chyba bardziej masz problem psychiczny...
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +51/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Sierpień 29, 2021, 09:15:25 »

Dołka nie ma, wystające żebra.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Market Analysis - nasza strona internetowa - kosze prezentowe kraków - program dla komornika - kosze delikatesowe warszawa