PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 30, 2020, 11:42:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bez operacyjne leczenie z miseczką  (Przeczytany 229 razy)
kaczy2012
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Październik 10, 2020, 07:07:54 »

Witam wszystkich pectusów.

Kupiłem ponad miesiąc temu miseczkę próżniową. Od tamtej pory stosuje ja regularnie, na początku 2x po 15min teraz już od 3 do 7h dziennie. Szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziony. Liczyłem na to że efekt choć minimalny będzie od razu. Jednak po zdjęciu miseczki klatka wraca do swojego normalnego stanu w czasie około 30minut do 1 godziny. Do tego stosuje ćwiczenia posturalne czyli rozciąganie klatki oraz wzmacnianie grzbietu. Dodam że mam 32 lata.

Czy jest ktoś na forum kto stosował taka miskę i może wie co jeszcze mogę zrobić aby wzmocnić działanie miseczki. Mówią w internecie o ćwiczeniach oddechowych ale bez żadnych szczegółów.

A kolejna sprawa czy jest tu kogo miseczka wyleczyła i jak to u niego wyglądało? Jeśli tak to chętnie poslucham, dodało by mi to otuchy ponieważ noszenie tej miski jest dość uciążliwe i bolesne jeśli ktos myśli ze jest inaczej.

Pozdrawiam
Raf1973
Newbie
*

Reputacja: +1/-2

« Odpowiedz #1 : Październik 19, 2020, 12:01:07 »

Nie chcę Cie zamartwiać ale kilka osób tutaj na ten temat pisało i stwierdzili, że szkoda czasu na to.
Kitkaanitka
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Październik 19, 2020, 10:45:34 »

Ja chciałam spróbować z miską mając 27 lat i dr Orkiszewski od razu powiedział, że w moim wielu jest to bez sensu. Nic to kompletnie nie da. Jedyne wyjscie to operacja.

Operacja met Nussa - 1 płytka Poznań -12.04.2018
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
odkryj więcej tu - polecam przeczytać - serwis wind program - świąteczne kosze - drukarnia wizytówek