PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 19, 2020, 06:32:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Klasyfikacja do operacji  (Przeczytany 869 razy)
bad_news
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Luty 07, 2020, 11:17:01 »

Witam. Jestem nowa na tym forum. Zacznę od tego, że moja wada nie jest szczególnie duża około 2 cm, jeśli nie mniej. Gdyby nie uszczypliwe komentarze mojej rodziny żebym się prostowała, bo mam dziurę, to żyłabym do dzisiaj w błogiej nieświadomości. Miewam małe problemy z sercem, krążeniem, ale nie jest to na tyle poważne, by utrudniało mi funkcjonowanie. Stąd moje pytanie, czy warto operować taką niewielką wadę i czy ona w ogóle kwalifikuje się do operacji? Zależałoby mi na Poznaniu, bo mam najbliżej. Wiecie mniej więcej jakie wady przyjmują na operację?
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2020, 11:25:33 wysłane przez bad_news » Zapisane
Justyna@30
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Luty 09, 2020, 09:51:02 »

Jeśli masz małą wadę i nie przeszkadza Ci ona w codziennym funkcjonowaniu to ja na Twoim miejscu bym sobie odpuściła. Żaden z lekarzy Ci tego nie powie ale to bardzo poważny zabieg z czego nikt nie zdaje sobie sprawy. Wiadomo każdy idzie z nadzieją że będzie dobrze. Ja mam o wiele głębszą wadę od Ciebie zdecydowałam się na zabieg bo u mnie wada jest naprawdę spora ale nic dobrego mi z tego nie wyszło. Zabieg się nie udał a ja teraz cierpię. Poczytaj moją relacje. A jeśli chodzi o Poznań to jak dla mnie przereklamowany i przechwalony pod każdym względem. Dr Pawlak pewnie Cie zakwalifikuje do zabiegu bo On większość pacjentów kwalifikuje ale ja bym na Twoim miejscu sobie odpuściła. Oczywiście zrobisz jak będziesz chciała. Jeśli chodzi o samego Nussa to w Gdańsku Dr Żurek jest bardzo w porządku. Porozmawia doradzi zrozumie itd.
Kitkaanitka
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2020, 11:01:56 »

Powinnaś iść do dobrego kardiologa, w moim przypadku to kardiolog kazał zrobić porządek z klatką bo z wiekiem będzie coraz gorzej. I niestety miał racje bo w tomografii wyszło że serce jest sporo ucisniete.

Operacja met Nussa - 1 płytka Poznań -12.04.2018
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Growth Prospects - źródła - prosto z tego źródła - załóż forum - hartowanie indukcyjne