PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 19, 2020, 05:36:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: OSTRZEŻENIE PRZED POZNANIEM-NIEUDANY NUSS  (Przeczytany 4125 razy)
piurek10
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Marzec 03, 2020, 11:33:06 »

Uważam że minimum co powinnaś zrobić to pogadać z ordynatorem umówić się na spotkanie i opisać całość. Jeżeli nie miałby czasu to napisać pismo do niego. Jak na moje twój przypadek jest ciężki i może być to spowodowane nienależytym leczeniem, według mnie w tym przypadku szpital powinien ci wypłacić odszkodowanie. Ja bym tego tak na pewno nie zostawił.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2020, 11:48:48 wysłane przez piurek10 » Zapisane

Grupa o tematyce PE/PC na Facebooku

https://facebook.com/groups/147161775916532
Justyna@30
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Marzec 03, 2020, 04:12:21 »

Ja już to dawno zrobiłam. Jak pisałam pismo to wysłałam jednocześnie do Ordynatora Profesora i Dyrektora. Żaden gęby nie otworzył. Tylko Dyrektor jakieś bzdury mi odpisał oficjalne pisemko i tyle. Oni to mają w dupie. Zabieg był schrzaniony przez Pawlaka tylko On się tymi klatkami zajmuje w tym Szpitalu. Reszta to chyba nie ma pojęcia o tych zabiegach z tego co zauważyłam.
Justyna@30
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Marzec 03, 2020, 04:53:03 »

Nie wiem czy mój przypadek jest ciężki ale wiem jedno ja mam problemy z oddychaniem poprzez za długie żebra które wraz z mostkiem zostały przesunięte i ustawione w nieprawidłowym kierunku. Jak się żebra źle ustawi to i cała reszta w środku też inaczej idzie. I moja nowa Fizjoterapeutka zauważyła że mam uciski od kręgosłupa przestrzenie międzykręgowe się pozwężały lekko bo z przodu byłam za mocno wypchnięta. Tak w skrócie to te płyty mnie nieźle załatwiły wraz z Pawlakiem. Dyrekcja ma to gdzieś wolą milczeć. A poza tym co Oni mi teraz zrobią? Ja jeśli zdecyduje się na zabieg to przecież pojadę gdzie indziej.
Dero
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #18 : Marzec 03, 2020, 05:11:09 »

Zainteresuj się tulinoplastią bo może twój przypadek się na to łapie bo z tego co mi się o uszy obiło był ostatnio jakiś lekarz z polski na szkoleniu w hiszpanii z tej metody
Justyna@30
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Marzec 03, 2020, 07:27:29 »

Na czym polega ta metoda?
Dero
Newbie
*

« Odpowiedz #20 : Marzec 03, 2020, 08:56:00 »

Mała płytka z przodu mostka pod skórą. Małe nawiercenie mostka podniesienie i przykręcenie płytki.
https://www.youtube.com/watch?v=eaSxFbKSUCw
piurek10
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Marzec 04, 2020, 09:37:51 »

To tylko u bardzo młodych pacjentów może być stosowane. Co do sprawy Justyny to jeszcze istnieje od kilku lat coś takiego jak Rzecznik Praw Pacjenta. Tam musiałabyś się udać on jest od takich spraw.

Grupa o tematyce PE/PC na Facebooku

https://facebook.com/groups/147161775916532
Dero
Newbie
*

« Odpowiedz #22 : Marzec 04, 2020, 11:09:22 »

A kto ci to powiedział że tylko młodych? Jak kiedyś pisałem do nich dostałem info co do cennika i informacje że najstarszy pacjent jaki przeszedł ten zabieg miał coś koło 40lat
Justyna@30
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Marzec 04, 2020, 09:10:57 »

Ja to sobie nie dam już nigdy więcej nic wkładać do klatki bo za dużo złego przeszłam z tymi płytami a po drugie nawet sobie tego nie wyobrażam. Mam jedno życie a nie dziewięć i nie chcę się 20 razy operować.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
zdobywanie linków do stron internetowych - link do strony - zobacz - kalendarzyki - zestawy delikatesowe wr