PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 14, 2018, 03:55:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kraków  (Przeczytany 248 razy)
Lukespider1
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Listopad 27, 2018, 08:07:07 »

Cześć ! W wakacje 2017 byłem z wizytą w Szpitale Jana Pawła II w Krakowie , zorganizowałem sobie od lekarza rodzinnego skierowanie do torakochirurga , sama lekarka poleciła mi udaje się tam , wada jest średnio zaawansowana , coś typu zapadniętą na około 2 cm z dużym wypchnięciem żeber do przodu , lukow żebrowych. Lekarz niestety drwiąca powiedział ze tutaj przyszłem pewnie tylko i wyłącznie z celów kosmetycznych ( tak stanowi to wadę estetyki ) nie mam dokładnych zaburzeń w oddychaniu etc. Ale zmieszało mnie to , powiedział żebym wrócił za rok i poczytał sobie lepiej o efektach ubocznych , pomyślałem sobie ONI MNIE tam nie chcą dali mi jasno do zrozumienia .
Skoro minęło praktycznie półtora roku od wizyty tam , co robić ? Iść po kolejne skierowanie czy zadzwonić tam i umówić się na kolejna wizytę ? Ale co jeśli znowu mnie wyśmieją i odmówią przeprowadzenia operacji ?
Dlaczego jest to dla mnie ważne , mam duży dyskomfort i kompleksy z tego powodu lecz głównym powodem dla którego zdecydowałem się na ta operacje jest spełnienie moich marzeń mam 190cm wzrostu , mam za sobą drobne sukcesy zawodowe (modeling) niestety poważne agencje nie zdecydują się ze mną na współpracę Smutny A jest to cel do którego pragnę dążyć . Czekam na wasze opinie
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #1 : Listopad 27, 2018, 10:04:51 »

Z blizna 20cm raczej modelem nie będziesz. To jest tylko zabieg estetyczny ale jak jest dla Ciebie ważny to zrób go i poinformuj o tym lekarza, ale najpierw faktycznie poczytaj o powikłania, bólu itd.

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
Q1
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 27, 2018, 10:05:25 »

Jedyne co mogę polecić to Poznań
- fachowe podejście.
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 28, 2018, 06:34:50 »

Ja widziałem modeli z PE. To żadna przeszkoda. Swoją drogą mógłbyś wrzucić zdjęcia.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Lukespider1
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 30, 2018, 08:06:28 »

Jakich np ? Ja się nie natknąłem nigdy
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Grudzień 10, 2018, 03:53:35 »

Poszukaj w tematach o vipach z PE. Widziałem nawet ostatnio gdzieś na yt jakiś spot z gościem z PE, który pracował w modelingu.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
choinki sklep internetowy - best money lender in singapore - mieszkanie Żary - Tanie noclegi Zamość, hotele Zamość - odkurzacze centralne lubelskie