PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Listopad 12, 2018, 07:09:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy z jedzeniem i żołądkiem VS PE  (Przeczytany 165 razy)
Rybik w Machinie
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Październik 29, 2018, 10:56:05 »

Czy ktoś z obecnych tutaj przed zoperowaniem miał jakiekolwiek problemy z jedzeniem i żołądkiem?
Mam na myśli na przykład problemy z połykaniem, częste odbijanie nawet po małym posiłku, jakieś niestrawności itp.

Odkąd pamiętam mam problemy z połykaniem - czasami większe, czasami mniejsze. Jednak zawsze wiązałem to bardziej ze sferą psychiczną (obawa przed uduszeniem, jakaś trauma z dzieciństwa). Ale trafiłem gdzieś na artykuł, że ktoś po operacji PE zaczął jeść o wiele bardziej komfortowo. Albo jakaś kobieta miała straszne problemy z trawieniem i refluksem, a to niby krzywa klatka uciskała ujście przełyku żołądka. Takie historie. Problemy z trawieniem i nadmiernym odbijaniem też mi się trafiają. Niby mam stresującą pracę i nie mam czasu jeść zdrowo i spokojnie, ale kto wie czy to nie od PE?

Miał ktoś tak przed i pozbył się tego po operacji?

Kitkaanitka
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2018, 08:10:52 »

Ja po operacji dostalam refluksu. Mysle ze przez leki przeciwbolowe.
Narazie uciazliwe objawy minely. Jednak Nadal zostalo mi nadmierne odbijanie. Przed operacja bylo wszystko OK.

Byc moze masz nerwice ktora w ten sposob sie objawa Albo refluks.

Operacja met Nussa - 1 płytka Poznań -12.04.2018
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Aktualności - Noc Muzeów 2018 piątek 18 maj 2018 - Odcinek 4 - Kuchnia polowa - PROGI ZWALNIAJĄCE - muller dobre opinie