PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 23, 2018, 08:06:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ćwiczę street workout  (Przeczytany 1423 razy)
kacper01
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Czerwiec 26, 2018, 09:00:41 »

Witam nazywam się kacper i mam 17 lat i mam klatke lejkowatą  i ćwiczę od 4 miesięcy street workout robię pompki,dipy,podciągnięcia,pompki diamentowe,szerokie itp wszystko co może wpływać na mostek i klatkę
o to zdjęcia
1-https://zapodaj.net/ef3e8e5753f8d.jpg.html
2-https://zapodaj.net/ffa4cfb710341.jpg.html
3-https://zapodaj.net/e628eeaa4380f.jpg.html

jeszcze idę na  prześwietlenie klatki i zobaczę co lekarz powie myślę że da się ćwiczeniami to jakoś złagodzić.
do Operacji nie za bardzo jestem przekonany słyszałem że nie ma tej samej sprawności po tym ale nie jestem pewny jak będę musiał to się podejmę operacji
franks
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 26, 2018, 12:05:43 »

Jak najszybciej zrób operacje
kacper01
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 26, 2018, 12:38:59 »

lecz mnie nic nie boli ani nic aż tak to źle wygląda ?
franks
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 26, 2018, 01:54:55 »

Jesli Ci to nie przeszkadza to nie musisz sie operowac, ale cwiczeniami tego nie wyprostujesz
kacper01
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Czerwiec 26, 2018, 02:51:57 »

https://www.youtube.com/watch?v=BmRA-GKZDLA      

co wiecie o nim ?
i w jak byście ocenili moją wadę ?

https://www.youtube.com/watch?v=9yzYzWYtkvI albo o nim
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2018, 06:08:08 wysłane przez kacper01 » Zapisane
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Lipiec 02, 2018, 12:28:27 »

Spora wada, może uciskać na serce. Zrób EKG, echo, spirometrię i będzie miał odpowiedź jak mocno wpływa na ciebie. Dobrze wyprostowaliby Nussem.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
kacper01
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Lipiec 14, 2018, 10:59:58 »

właśnie idę 27 lipca na prześwietlenie ale operacji ja nie chce bo po tym nie ma tej samej sprawności fizycznej a to mi nie przeszkadza ale jak będzie to zbyt poważne to nie będę miał wyjścia
kacper01
Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Lipiec 27, 2018, 09:18:51 »

i byłem u ortopedy który kiedyś operował takie klatki piersiowe i stwierdził u mnie że nie jest to wada zbyt poważna i nie ma możliwości pogłębiania się wady. zdjęcia sobie zrobię żebym miał sobie juz na przyszłość i do porównania po kilku latach.
wada jest mała i nic w przyszłości prawdopodobnie nie będzie się nic dziać ze mną przez to i mam szanse na w jakiś sposób złagodzić wadę i zrobić figurę na zdjęciach nie jest to widoczne  ponieważ zdjęcia mają z 4 miesiące .
trenuje ostro od 4 miesięcy od tond kiedy zdjęcia zostały zrobione powoli jest progres mase zbieram bo ważyłem w tedy z 50 kg obecnie waże około 60 kg 10 kg w 4 miesiące mało ale tyle dałem rady
myślę że lekarz zna się na tym i lepiej się go słuchać
moje marzenia w wojsku mogą się spełnić bo powiedział że z tym stopniem wady bez problemu powinni mnie przyjąć
jeśli się mylę to przepraszam ale wole słuchać się lekarza który wie coś o tym
Dero
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Lipiec 27, 2018, 09:35:19 »

i byłem u ortopedy który kiedyś operował takie klatki piersiowe i stwierdził u mnie że nie jest to wada zbyt poważna i nie ma możliwości pogłębiania się wady. zdjęcia sobie zrobię żebym miał sobie juz na przyszłość i do porównania po kilku latach.
wada jest mała i nic w przyszłości prawdopodobnie nie będzie się nic dziać ze mną przez to i mam szanse na w jakiś sposób złagodzić wadę i zrobić figurę na zdjęciach nie jest to widoczne  ponieważ zdjęcia mają z 4 miesiące .
trenuje ostro od 4 miesięcy od tond kiedy zdjęcia zostały zrobione powoli jest progres mase zbieram bo ważyłem w tedy z 50 kg obecnie waże około 60 kg 10 kg w 4 miesiące mało ale tyle dałem rady
myślę że lekarz zna się na tym i lepiej się go słuchać
moje marzenia w wojsku mogą się spełnić bo powiedział że z tym stopniem wady bez problemu powinni mnie przyjąć
jeśli się mylę to przepraszam ale wole słuchać się lekarza który wie coś o tym
Ale ortopeda przecież nie operuje klatek lejkowatych tylko torakochirurg. Idź do torakochirurga a nie do ortopedy
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Lipiec 31, 2018, 11:04:41 »

Poza tym gadanie, że prawdopodobnie. Na jakiej podstawie? Przecież do tego żeby stwierdzić, że nic nie będzie musisz mieć badania. Spiro+ekg+echo+rtg.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Update PT3D v 2.6.4 [08.05.2018] - hydraulka w Warszawa - samochody z niemiec - zapora drogowa sklep - znaki nakazu sklep