PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 21, 2018, 10:40:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Trzy tyg po operacji metodą Ravitcha  (Przeczytany 4250 razy)
Małgosia
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Luty 19, 2008, 09:47:37 »

Uśmiech
witam wszystkich!
Dzisiaj mija 3 tygodnie od kiedy leżałam na stole operacyjnym. Jak napisałam w temacie operacja była zrobiona metodą Ravitcha czyli mam usunięte chrząstki łączące żebra z mostkiem. Łącznie 10 żeber auuuuuuuu boli do dziś ale jest ok!!!!! acha i jeszcze z mostkiem mi coś tam porobili żeby był prosty no i ....jest prosty!
Jak maci jakieś pytanka to piszcie bo za dużo tego do pisania...żarcik  Duży uśmiech
monia
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #1 : Luty 19, 2008, 11:11:27 »

Cześć Małgosiu. Mam do Ciebie kilka pytań. Ile masz lat, jaką miałaś wadę, w jakich miejscach miałaś robione cięcia i czy blizny są duże, i gdzie byłaś operowana?
Pozdrawiam.
Małgosia
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #2 : Luty 20, 2008, 01:05:17 »

Witaj Moniko!
Operacje miałam w szpitalu im. JP II w Krakowie. Mam Jedno cięcie pod biustem tak żeby mozna ukryc bliznę pod bielizną. Blizna jest na całą długość klatki ale jest cieńka. Mam nadzieje  że się jeszcze zagoi i będzie mniej widoczna. Mam 18 lat i miałam PE, dość głębokie i do tego wystające żebra żekome.
Pozdrawiam!!!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Odcinek 6 - Miękkie nakrycia głowy w późnym okresi - choinki sztuczne - creampie - mieszkanie Żary - oznakowanie robót drogowych