PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 21, 2018, 03:49:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Operacja nuss  (Przeczytany 342 razy)
Polak9
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

« : Czerwiec 20, 2018, 06:28:51 »

Witam panowie jestem po operacji nussa zabieg miałem w czwartek . Od poniedziałku jestem w domu. Mam do was pytanie do tych co mieli operacje nussa.
Jak długo utrzymuje się ból po operacji?
Czy was tez bolały plecy? (Chodzi mi o bol po operacyjny)
Jakie ćwiczenia wykonywać zeby dojść szybko do siebie?

Panowie prosze was o odpowiedz i mam nadzieje ze mi coś poradzicie. Pozdrawiam Mrugnięcie
Thomass9ck3
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 27, 2018, 10:23:08 »

Cześć,
zależy od wieku, mnie ostro bolało 1.5 miesiąca. Plecy zaczęły boleć jakoś dwa tygodnie od zabiegu. Ja robiłem te ćwiczenia co w szpitalu pokazali i masaż pleców na ból.
franks
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 28, 2018, 09:10:55 »

W jakimwieku się operowałes?
Thomass9ck3
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Lipiec 03, 2018, 03:34:48 »

24
Kitkaanitka
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipiec 04, 2018, 10:07:54 »

Ja jestem 3 miesiące po operacji Nussa i nadal nie jest kolorowo. (mam 27 lat)
Ból jest do zniesienia, nie biore tabletek od ponad miesiąca. (pewnie przyzwyczaiłam się do niego)
Najgorsze jest osłabienie mięśni rąk, ciężko mi np. wycisnąć mydło w płynie, otwierać drzwi od auta itp.

cwiczenia wykonuje te które pokazali mi w szpitalu w Poznaniu, zaczynałam od wykonywania ich na siedząco obecnie robie je
przed lusterkiem na stojąco.

Po operacji dostałam refluksu i to tak okropnego ze mimo leków i diety co 2-3 dzień dusi mnie kaszel rano, bardzo okropne doswiadczenie -
ogromny ból, plus jako bonus ból utrzymuje się cały dzień po takim kaszlaniu. Oczywiscie nie kaszle jak przed operacją ale mimo wszystko klatka się naruszy i okropnie boli.

Operacja met Nussa - 1 płytka Poznań -12.04.2018
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
z kielc duda transport - rzetelnie omówione - naklejki z folii - filmy wędkarskie - podnośniki warszawa