PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Wrzesień 21, 2018, 03:37:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Rezultaty ze stosowania pompki  (Przeczytany 706 razy)
Marcin00123
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Marzec 17, 2018, 07:56:55 »

Witam,
Jakiś czas temu próbowałem na forum kupić miseczkę. Nie udało się i zwróciłem się bezpośrednio do dr. Eckart Klobe.
Szybko dostałem odpowiedź, poszedłem do lekarza podbił zaświadczenie i kupiłem miseczkę. Pomimo, że mam 184 cm, po zmierzeniu odstępu między sutkami dr. dobrał mi miseczkę 19cm. Moja wada nie jest duża i obejmuje centralną część mostka - (3 cm zagłębienia względem klatki piersiowej na środku mostka)
Dostałem ją wczoraj a dziś po raz pierwszy użyłem - łącznie 3 razy po 15 minut w ciągu dnia.
Po pierwszym użyciu - mały efekt - jakieś 2-3 mm
Po drugim użyciu - 5 mm
Po trzecim użyciu - 2 cm
Dodam, że od ostatniego użycia minęło 4 godziny a efekt się utrzymuje. Klatka jest obolała ale z kolei nie mam żadnych śladów po miseczce.

Jutro rano przed użyciem też zmierzę zagłębienie i spróbuję w ciągu dnia napisać jak się sprawy mają.
Pewnie miseczka różnie działa w zależności od przypadku ale ja jestem zachwycony. Mam 34 lata wydawało mi się, że efekt będzie mierny.
Zamierzam stosować regularnie i postaram się co jakiś czas napisać o dalszych efektach i o tym czy są trwałe.
pozdrawiam

Marcin00123
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 18, 2018, 10:20:14 »

Witam,
Poranny pomiar zagłębienia: 2,0cm - czyli poprawa o 1 centymetr utrzymała się po nocy.
Będę pisał jakie są dalsze postępy.

pozdrawiam
Marcin00123
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 01, 2018, 10:14:39 »

Witam,
Pompkę stosuję regularnie.
Obecnie zagłębienie po pracy wynosi około 1,5cm (przed zakupem było 3cm).
Po pracy zakładam 2 razy po 15-20 minut.
Generalnie uważam, że obecnie jest poprawa. z 3 cm zrobiło się 1,5.
dam znać za jakiś czas. Wyniki zapisuję codziennie (czasem co 2 dni) więc jak je usystematyzuję to przekażę tu na forum.
pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
tutaj - dodatkowe źródło - źródło - wizytówki - podnośniki warszawa