PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Listopad 18, 2018, 02:26:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: W jakim miejscu najlepiej dać się pokroić we Wrocławiu?  (Przeczytany 930 razy)
Kacper
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Marzec 15, 2018, 01:24:23 »

Dzień dobry, Przyjaciele w niedoli Uśmiech

Nadszedł chyba w końcu ten czas. W wieku niemal 24 lat dojrzałem do wystawienia się na ból i inne niedogodności, by móc cieszyć się normalnym wyglądem i kondycją. Z decyzją o poddaniu się operacji zmagam się mentalnie od wielu lat, ale jeszcze do niedawna wydawało mi się, że nie warto podejmować takiego ryzyka. Ostatnio jednak zmieniłem zdanie.

Z tego co zrozumiałem, czytając wiele wątków na tym forum (śledzę je od lat Uśmiech), we Wrocławiu jest kilka miejsc, w których operują nasze dziurawe klaty. Z racji tego, że chciałbym podjąć najlepszy możliwy wybór, kieruję do Was - jako do znawców tematu - następujące pytanie: do której wrocławskiej poradni torakochirurgicznej najlepiej zgłosić się ze skierowaniem?

Pozdrawiam Szanowne Grono.
Kacper
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 01, 2018, 07:23:25 »

Wygląda na to, że milcząco odradzacie mi operację we Wrocławiu Chichot W porządku - może zatem Poznań i słynny dr Pawlak? Czy ktoś mógłby mi napisać, co trzeba zrobić, by trafić właśnie do niego?

Przepraszam za podwójnego posta. Uznałem, że lepiej będzie odświeżyć ten temat niż zakładać nowy.
damian25
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 01, 2018, 08:17:22 »

Skierowanie, zadzwonić i czekać Uśmiech A dużą masz wadę? Czy się zakwalifikujesz to się dowiesz na wizycie dopiero.
Thomass9ck3
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 04, 2018, 02:39:06 »

Ja w zeszłym roku byłem w dcchp, nie narzekam.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Fragrant Nature Munnar酒店位于Munnar,距离Munnar Tea Mus - faktoring - hartowanie indukcyjne - cb radio - prywatnym detektywem Pruszków