PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 14, 2018, 03:23:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pompki po operacji  (Przeczytany 1000 razy)
corian
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Marzec 05, 2018, 09:13:42 »

Witam gdy nosiłem płytki to nie mogłem zrobić pompek z powodu bólu pod pachami, więc odpuściłem aż do wyjęcia tych płytek. Teraz mija rok od wyjęcia i nadal nie mogę zrobić ćwiczeń z pompkami. Zrobię 2/4 i koniec bo przy kolejnych powtórzeniach ból się nasila w miejscu blizn. Teraz nie wiem czy coś tam jest nie tak czy po prostu mięśnie się nie zregenerowały. Jak tak czytam i nie mogę sobie wyobrazić jak niektórzy po włożeniu płytek już 4 miesiące i ćwiczą, a ja rok po zagojeniu ran nie mogę..
Thomass9ck3
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #1 : Marzec 09, 2018, 08:57:00 »

Jestem pół roku po włożeniu i nawet jednej nie mogę zrobić bo czuję jakby mi szwy się wyrywały.   Szok
Myślałem, że jak wyjmą to będzie spoko, a tu dzisiaj dowiaduję się że nie tak kolorowo.  Smutny
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #2 : Marzec 10, 2018, 03:36:33 »

Wyciskanie i pompki robiłem po ok 2 latach wcześniej też nie byłem w stanie.  To normalne, zamiast tego rób cwiczenia pionizujace

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
https://lipsk.szamba-betonowe-ceny.pl - Szamba betonowe Hel - adwokat gniezno - prywatnym detektywem Pruszków - zakład pogrzebowy warszawa