PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 18, 2017, 02:13:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Krakow ! Dziwny lekarz ! Co sadzicie  (Przeczytany 196 razy)
Lukespider1
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Listopad 18, 2017, 10:30:40 »

Witam , we wrzesniu umowilem sie na 1 wizyte w szpitaku JP 2 , na konsultacje z lekarzem musialem czekać 3 lata , gdyż uzyskalem pełnoletnośc a wczesniej nie mialem zgody rodzica.Na wizycie od razu po wejściu do gabinetu lekarz mega chamsko sie uśmiechał.
Oczywiscie kazal zdjąć koszulke i, powiedzial noo widze ze wada jest , ale nie musi byc operowana , pewnie przyszles tutaj głównie z powodów estetycznych , pfff.
Byl mega chamski i okazywal zerową wrażliwość. Powiedzial ze mam przyjsc za pol roku jak sie namyśle czy chce to zrobic i przeczytam sobie powiklania itd...
Mieliscie podobne historie ?
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #1 : Listopad 18, 2017, 08:35:39 »

Nie wiem jak można chamsko się uśmiechać, ale mniejsza z tym. Jak chcesz się operować przyjedź za pół roku i po bólu. Ja też byłem zniechęcany i miałem przekładany termin nawet jak już byłem na izbie przyjec. A o powikłaniach faktycznie poczytaj i przemysl to. Nie ma nic za darmo.

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +44/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Listopad 21, 2017, 09:56:53 »

A jaką masz wadę? Lepiej to zrobić za młodu, ja poddałem się operacji zbyt późno. Potem ciało już się tak nie regeneruje.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2017, 03:04:47 »

W życiu bym do takiego dziwaka nie wrócil Uśmiech

Są lepsi specialiści w kraju. W ogole
To czesc lekarzy prostujacych PE  na serio zdaje sobie sprawę że poza STRICTE PRO ESTETYCZNYM naprostowaniem układu kostnego pacjenta, uchronieniem go przed arytmia serca (w dalszej perspektywie czasowej bardzo prawdopodobny objaw noszenia na sobie uciskajacej organy dziury przez lata)   to  tak na prawdę   wykonywany zabieg   daje pacjentowi  szanse  na  często nowe zycie  - w nowej formie bez zadnych hamulcow, na głupie wakacje nad bałtykiem   i   basen ze swoimi dziecmi bo niejednokrotnie wada i blokada w glowie uniemozliwa wiele rzeczy ktore by sie bardzo chcialo Mrugnięcie
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
sbobet - zapraszam do lektury - deska elewacyjna - znajdź tutaj - mieszkania Park Dębnicki