PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 19, 2017, 11:07:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Przyszła operacja a trening talii  (Przeczytany 384 razy)
Anna7
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Sierpień 03, 2017, 12:59:05 »

Witam,
 Mam skierowanie na wizytę w poradni torakochirurgicznej w Poznaniu, ale od jakiegoś czasu trenuje talię za pomocą gorsetu (tight lacing) z powodu wystających dolnych łuków żebrowych. Tight lacing ponoć może zmienić rozstaw czterech dolnych par łuków żebrowych i zaczęłam się obawiać, że jeśli będę kontynuować trening aż do terminu operacji to coś pójdzie nie tak(oczywiście po operacji nie mam zamiaru już nigdy założyć gorsetu). Boję się, że doktor na pierwszej wizycie wymierzy mi rozmiar płytek do operacji Nussa, a w czasie tego roku oczekiwania na operację zmieni mi się rozstaw dolnych żeber przez trening talii i płytki będą za duże. Powinnam już teraz rzucić ten trening? Mam zamiar skonsultować to z torakochirurgiem, ale jeszcze nawet nie mam umówionej wizyty.
damian25
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpień 03, 2017, 05:34:59 »

A można zapytać jaką masz wadę? Pochwal się co i jak kiedy uda Ci się coś załatwić  Uśmiech
VINCIS
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpień 05, 2017, 11:17:17 »

Rozmiar płytek jest ustalany na stole operacyjnym.

20 maj 2014 - operacja metodą Nussa w Poznaniu
1 czerwiec 2017 - wyjęcie płytek
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
sbobet - użyteczna treść - gabloty wiszące - znajdź tutaj - http://www.alergolog-plock.pl/ leczenie astmy