PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 05, 2021, 10:43:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Operacja w Koperniku  (Przeczytany 4950 razy)
North
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Czerwiec 25, 2017, 12:25:18 »

Witam!
Jestem zapisany na pierwszą wizytę do tej poradni w połowie lipca (na wizytę czeka się ok. 3 tygodnie).
Mam parę pytań:
1. Jak długo czeka się na operacje?
2. Czy przed operacją wystarczy tylko ta jedna wizyta? Czy będę musiał robić jakieś dodatkowe badania?
3. Zależy mi na metodzie nussa, bo nie chce mieć blizny na środku klatki. Ale z tego co czytałem w niektórych wypowiedziach to, że w Lublinie przy nussie też robią nacięcia na środku Smutny.

Jeszcze prośba czy mogli byście powstawiać jakieś zdjęcia po i przed operacją z tego szpitala? Wszystkie z poprzednich tematów z działu o szpitalu w Lublinie nie chcą się otworzyć.

North
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 25, 2017, 10:28:21 »

3. Zależy mi na metodzie nussa, bo nie chce mieć blizny na środku klatki. Ale z tego co czytałem w niektórych wypowiedziach to, że w Lublinie przy nussie też robią nacięcia na środku.

Jeszcze prośba czy mogli byście powstawiać jakieś zdjęcia po i przed operacją z tego szpitala? Wszystkie z poprzednich tematów z działu o szpitalu w Lublinie nie chcą się otworzyć.

Sorki za pomyłkę chodziło mi o szpital w Łodzi, a nie w Lublinie.

I jeszcze jedno pytanie czy zdarzyło się komuś nie zostać zakwalifikowanym do operacji?
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
tłumaczenie snów - paczki upominkowe toruń - zobacz - tła fotograficzne - rollup