PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Czerwiec 07, 2020, 10:20:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam - operacja/chirurg pytanie  (Przeczytany 25052 razy)
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 04, 2020, 02:12:38 »

Profesionalizm tego oddziału i samego dr Pawlaka jest na takim poziomie, że drugi raz bym czekał.
Ponadto u dr Pawlaka można z lekarzem porozmawiać,  powiedzieć o swoich obawach  czy coś i doktor weźmie to pod uwagę.  

Cóż byłam już na wizycie z dr Pawlakiem i niestety, ale mam całkowicie inne zdanie na jego temat. Doktor był oziębły od samego początku, jeszcze zanim weszłam miałam wrażenie, że chce się mnie pozbyć. Po przywitaniu kazał mi się rozebrać, po czym po dosłownie sekundowym zwrotem na moją klatkę od razu powiedział, że nie przeprowadzi operacji.
Nie wytłumaczył dlaczego, nie słuchał tego co mam do powiedzenia, nawet nie obchodziły go zdjęcia z prześwietleniem, które wyraźnie wskazywały na wyraźną wadę(nawet w opisie).
Jechałam taki kawał tylko po to by zostać potraktowana jak nic. Szczerze mówiąc od tamtej pory straciłam wszelką nadzieję i szczerze mówiąc się załamałam bo raczej nie ma innej dobrej alternatywy od poznania, chyba że się mylę..

UUaa.
Może dr. Pawlaka dopadło  wypalenie zawodowe ?

Przykro to słyszeć.
Przykro również się czyta, jak ostatnim czasem jakaś laska w co drugim komentarzu obrzuca dr. Pawlaka błotem na tym forum,  w pierwszym momencie wydawało mi się, że przemawia przez nią mocny żal i robi to specialnie.
Ale serio, może jeśli dr. prowadził ją już  w tym trybie ''wypalenia''  to może laska ma też dużo racji ?   tego nie wiem.  

Wszystko płynie...
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Zdobądź więcej info - odwiedź - agencja fotograficzna - adwokat aleksander giehsmann - znaki ostrzegawcze