PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 21, 2018, 09:50:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprzedam miseczkę próżniową :)  (Przeczytany 2729 razy)
SOFO2
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

1821114
Zobacz profil Email
« : Marzec 05, 2013, 09:55:53 »

Witam

Oj jak dawno tu mnie nie było, widzę że parę osób leczy się przy pomocy miski.
Chciał bym wam przekazać parę info.
Z tego względu, że już kawał czasu nie korzystam z miski, postanowiłem ją sprzedać.
Sama miska jest w stanie bardzo dobrym, trochę gorzej z gruszką która wypompowuje powietrze,( coś zaworki w tej  gruszce nie trzymają dobrze) ale znalazłem na to sposób - sam po prostu kupiłem gruszkę i wszystko ok tez posłużyła kawał czasu. Tak więc gruszki to nie problem bo można spokojnie dokupić ( koszt kilku zł) .

Sama miska jest jak żyleta 

Jest to rozmiar duży. 26 cm

Używana w sumie przez około 2 lata.

Cena do dogadania się. ( za miskę samą zapłaciłem 1860 zł a z kosztami załatwiania przeszło 2000 zł) 

Czy miska mi pomogła ? Moje zdanie po latach - TAK pomogła, na stałe wypchnięta klata o jakieś 0,7 -0,8 cm. Wada widocznie mniejsza, co pozwoliło mi normalnie funkcjonować ( plaża, kobiety Mrugnięcie itp )

dodał bym zdjęcia ale wyskakuję coś, że nie może odnaleźć ścieżki do plików.
Zdjęcia na życzenie mogę podesłać.

Zainteresowanych zapraszam na gg: 1821114
szymon1331
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 16, 2017, 02:41:12 »

Witam czy posiada Pan jeszcze tą miseczkę? Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Odcinek specjalny - Wehrmacht - Zastępy Śmierci - tło foto - adwokat poznań - podbitka dachowa - elemeny bezpieczeństwa drogowego