PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 02, 2021, 04:47:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pectus a dziewczyna  (Przeczytany 4375 razy)
Tom28
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Luty 20, 2017, 08:19:56 »

Witam jak wyglądają wasze relacje z płcią przeciwną czy bardzo zwracają na to uwagę?
Szczupak
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Luty 20, 2017, 09:08:23 »

Moja dziewczyna nie zwraca na to uwagi. Oczywiscie pytała czemu mam taki dołek ale jak kocha to nie będzie sie tym przejmowała Uśmiech Jak robi z tego problem to znaczy, że nie warto się taką interesować.

Pompka, orteza, ćwiczenia -> dziennik: http://www.pectus.pl/index.php/topic,4217.0.html

kontakt do mnie: avterlife@outlook.com
Monia91
Newbie
*

Reputacja: +6/-0

« Odpowiedz #2 : Luty 27, 2017, 09:59:30 »

Jesli komus na kims zalezy to nie zwraca uwagi na jakies tam dziury w klacie Mrugnięcie Mojemu obecnemu juz mezowi nie przeszkadzalo...nie wiem czy kobiety jakos bardziej zwracaja na to uwage. Ja moge powiedziec tylko, ze mi by to u kogos nie przeszkadzalo Uśmiech

Nuss+Ravitch - Poznań - 15 maja 2014 roku.
Wyjęcie płytki - 8 maja 2017 roku.
Polak11
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 12, 2017, 10:20:38 »

Mój PE zrył mi psychikę w ciągu tych 20 kilku lat i nie było mowy o żadnym związku. Dzisiaj nie zapowiada się by cokolwiek się zmieniło. Blokada w głowie, że takie rzeczy to nie dla mnie choć brzydki nie jestem, gadkę mam i problemów bym większych nie miał na podryw Mrugnięcie Jednak PE górą i męczę się psychicznie niesamowicie. Może jak Pectus Up czy inna metoda bedzie dostępna to zdecyduje się na operację i zmianę życia o 180 stopni. Buźka...
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
na blogu autora - strona tutaj - po przejściu na stronę - kalendarze - kosze delikatesowe warszawa