PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Listopad 20, 2017, 05:17:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Propozycje zmian na forum  (Przeczytany 4804 razy)
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« : Marzec 29, 2013, 08:06:59 »

Użytkownikó coraz więcej, coraz więcej "nowej krwii" więc może pojawiają się nowe pomysły odnośnie forum. Poprawienia czegos? Dodania? Jeżeli macie jakies sugestie przedstawcie je tu Mrugnięcie

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Many
Newbie
*

Reputacja: +2/-1

4184569
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 02, 2013, 12:47:27 »

Może nie ten temat ale chciałem pochwalić, że wziąłeś się za poprawę tego forum Chichot
piłkarz90
Moderator
Newbie

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 02, 2013, 04:29:52 »

Tak, Olbik nas wyznaczył i bierzemy się za to forum z Kriterem. Ale oczywiście sami zdziałamy mniej niż z pomocą innych osób dlatego czekamy na propozycje i inicjatywy

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Many
Newbie
*

4184569
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 02, 2013, 10:42:52 »

Ja bym radził spojrzeć na to z dalszej perspektywy. Można byłoby wypozycjonowac forum żeby było wyżej w wynikach wyszukiwania google.
Więcej ludzi. Więcej uleczonych dusz. Problem forum polega bardziej na tym ze jest mało ludzi Język oczywiście IMO :d
piłkarz90
Moderator
Newbie

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 03, 2013, 06:45:52 »

Na pozycjonowaniu się nie znam więc ktoś może pomóc. Wcale nie musi być tak. Po prostu trzeba co jakis czas zmieniać moderatorów albo ten co już nie ma ochoty prowadzić strony powinien znaleść sobie następce

Many
Newbie
*

4184569
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 03, 2013, 08:45:43 »

A co wy na to by wgrać jakieś lepsze forum? Chichot
Nie ma wglądu np w wysłane wiadomości. Ogólnie myślę, że dałoby rade pomyśleć nad czymś lepszym.
piłkarz90
Moderator
Newbie

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 03, 2013, 09:10:17 »

Myśle że można by nad tym pomysleć. Jeżeli masz całkowity pomysł na taką operacje skontaktuj się z użytkownikiem Olbik który jest tu administratorem. Ja takiej władzy nie mam

Triel
Newbie
*

Reputacja: +7/-0

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 07, 2013, 05:18:06 »

Prawda jest taka, ze każdy po operacji przeżywa jakiś moment euforii, pobedzie troche na forum, a nastepnie je opuści i wiecej na nim nie pojawi się, nieliczni pozostaną, to forum nigdy nie będzie zbyt prężne nie oszukujmy się.

W sumie to się zgodzę, sporo już było osób niegdyś aktywnych a po przebytej operacji znikali.
Z jednej strony szkoda, ale z drugiej ja się im nie dziwię. Pewnie niektórzy chcą się odciąć od swojej krzywoklatkowej przeszłości. Ja też jestem już po operacji, ale zaglądam czasami, napiszę posta bo myślę, że moje doświadczenia mogą się komuś przydać  Język
A co do ulepszenia forum to jestem jak najbardziej za, można by je trochę "unowocześnić" Język

Operowana metodą Nussa 23.11.2010 w Poznaniu (2 płytki)

http://www.pustamiska.pl/
Many
Newbie
*

4184569
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 07, 2013, 08:08:30 »

Wystarczy chyba update forum Chichot
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
http://pisz.szamba-z-certyfikatem.pl - pokeroll - tapicerstwo samochodowe - 365bet - świetna strona