PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Luty 02, 2023, 12:49:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czołem!  (Przeczytany 3558 razy)
Bomber
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« : Grudzień 06, 2006, 07:19:35 »

Hej chciałbym serdecznie was przywitać, jestem nowy na tym forum.Bardzo się cieszę, że istnieje takie forum dzięki temu ludzie mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami. Skoro już założyłem ten temat opowiem coś o sobie a raczej o moim PE. Mam 13 lat i jak prawie każdy z Was mam pectusa. Nie mam pojęcia czy wada jest duża czy mała jednakk.. tak czy inaczej przeszkadza mi. Mój tata i brat też maja wade wiec to pewnie sprawa genetyki. Im to nie przeszkadza (pewnie nie wiedza ze istnieje cos takiego jak PE). Mam problem ponieważ kiedys pytałem sie rodzicow dlaczego mam dołek w klatce piersiowej. Oni odpowiedzieli ,że taki się urodziłem i mam się nie przejmować tym. No i fakt nie przejmowałem się jednak z czasem kiedy byłem coraz większy zwracalem uwage na klatki piersiowe innych chłopaków i zastanawiałem się dlaczego ja mam inna. No i pięknego słonecznego dnia trafiłem na stronke opisująca moją wadę. I tak się zaczeło. I teraz nie wiem jak przekonać rodziców żeby wysłali mnie do torakochirurga i żeby on coś poradził. Bo może w tym wieku operacja była by idealna.

Pzdr Bomber
pletwa
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudzień 08, 2006, 02:43:31 »

Witam ja mam PC. Pozrawiam Uśmiech
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
kliknij to - kalendarze - folie samoprzylepne - załóż forum - zestawy swiateczne białystok