PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 03, 2021, 09:58:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Przed operacją  (Przeczytany 8725 razy)
marcela
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Luty 19, 2015, 03:17:11 »

Nie wiecie może o której trzeba się zgłosić do Poznania w dniu przyjęcia? Bo jedyną informacją jaką uzyskałam przez telefon to rano i nic więcej. Chciałabym przyjechać tego samego dnia pociągiem, ale będzie dopiero w Poznaniu o 8.30... Trochę szkoda wydawać mi ponad 70 zł  tylko żeby się przespać, jeszcze żebym z kimś jechała to spoko, by się pozwiedzało czy jak, a tak trochę lipa

Nuss 1 płytka, Poznań 06.03.2015r.
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +50/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Luty 20, 2015, 07:09:23 »

Z tego co pamiętam to do 11.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #2 : Luty 24, 2015, 08:46:10 »

Rano czekają cie badania ktore zajma pewnie kolo pol godziny. Spieszyc sie nie ma co bo i tak cie przyjma jak sie zwolni miejsce. Ja czekalem na krzesle w korytarzu ponad pol godziny

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
aemiluss
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2015, 04:31:26 »

a jak ja mam operacje na 12 marca zaplanowaną to kiedy musiałbym się tam pojawić? na jaki numer tam dzwonić? co ze sobą zabrać? jakieś wyniki muszę mieć ze sobą czy wszystkie potrzebne badania mi tam zrobią?
marcela
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 03, 2015, 07:15:54 »

12, to jest termin przyjęcia do szpitala, operacja zazwyczaj jest dzień później z tego co wyczytałam na forum.

marcela
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 03, 2015, 07:30:18 »

A tak w ogóle to jak chcesz to odezwij się do mnie na pw jak się zgłosisz do szpitala, może jeszcze będę Język

Ice
Newbie
*

Reputacja: +4/-0

« Odpowiedz #6 : Marzec 04, 2015, 08:32:57 »

a jak ja mam operacje na 12 marca zaplanowaną to kiedy musiałbym się tam pojawić? na jaki numer tam dzwonić? co ze sobą zabrać? jakieś wyniki muszę mieć ze sobą czy wszystkie potrzebne badania mi tam zrobią?

Na pewno potrzebny będzie dowód, skierowanie i ubezpieczenie. Operacja na 12 marca to tego dnia się stawiasz w szpitalu, rano.

Potem na izbę przyjęć, wskakujesz w piżamkę i lecisz na badania (wszystko co potrzebne jest na miejscu) kolejno z tego co pamiętam EKG, krew i spirometria. Potem na oddział czyli na drugie piętro tam do 'rejestracji', załatwić inne duperele i jazda na sale. Tam odwiedzi Cię anestezjolog, podpyta Cię m.in o przyjmowane leki, choroby problemy zdrowotne itd. Doktor też powinien Cię odwiedzić Duży uśmiech , nie wiem czy każdego ale mnie pytał o zgodę na ewentualną w razie potrzeby metodę "Ravitcha". Dalej golenie, instruktaż od pielęgniarki, środki przeczyszczające i inne o których dowiesz się na oddziale. Potem nie wolno jeść ani pić przez pewien czas co pewnie już wiesz.

Co ze sobą zabrać?
Piżamę, kapcie, sztućce, kubek, talerz, bielizne, skrapety, koszulki, reczniki, mydlo, gąbke, paste do zebów, szczoteczke, papier toaletowy, uśmiech i dobry humor Uśmiech (o czymś pewnie zapomniałem).

piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #7 : Marzec 15, 2015, 11:14:13 »

Chyba po czasie ale piżamy lepiej wziąć dwie

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
kliknij aby przeczytać - BehaTom szkolenia bhp - link do strony - wizytówki laminowane - zestawy delikatesowe wr