PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Lipiec 18, 2019, 03:18:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: ocieranie  (Przeczytany 1498 razy)
kokos123
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Kwiecień 29, 2017, 12:53:47 »

Witam. Operacje przeszedłem prawie 2 miesiące temu i niedawno po prawej stronie zaczęły mi ocierać żebra tak jakby przy głębszym oddechu, co to może być ?
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 29, 2017, 07:05:15 »

Nussem? Jeśli tak to płytka może się ocierać.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
kokos123
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 30, 2017, 12:22:20 »

Tak, nussem. Chodzi o to że zaczęło się to dopiero niedawno i jest tak że raz ociera raz nie, po spacerze ocieranie ustaje na jakiś czas ale potem znowu zaczyna, byłem na sorze wczoraj, zrobili mi prześwietlenie płuc i mówią że wszystko jest ok. no a jeśli to płytka to ciężko będzie przez 3 lata wytrzymać słysząc trzeszczenie ><  Dlatego chciałem się zapytać czy ktoś miał podobnie i czy po jakimś czasie i ćwiczeniach to ustąpi.
Dodam, że płytka nie zmieniła swojej pozycji i że podobno trzyma się jak należy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2017, 12:24:21 wysłane przez kokos123 » Zapisane
Monia91
Newbie
*

Reputacja: +6/-0

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 30, 2017, 10:43:27 »

Spokojnie, tez tak mialam...nawet chyba gdzies poruszalam ten temat. W kazdym razie minelo ale nie pamietam po jakim czasie. Cierpliwosci...w sumie to nadal swieza sprawa Uśmiech U mnie wkrotce mina 3 lata a plytka mam wrazenie, ze zyje wlasnym zyciem we mnie. Teraz to ona dopiero sie przemieszcza tam po moich kosciach...ciagle cos przeskakuje, trzeszczy Język

Nuss+Ravitch - Poznań - 15 maja 2014 roku.
Wyjęcie płytki - 8 maja 2017 roku.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
podziękowania dla gości weselnych gotowe teksty - agencja fotograficzna warszawa - oferta - nadruk na odzieży, odzież robocza bhp lublin - aparaty ortodontyczne