PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 19, 2019, 07:14:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 4 pytania związane z operacją  (Przeczytany 2979 razy)
DamianJestZajebisty
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Czerwiec 16, 2015, 10:29:33 »

Jestem zainteresowany operacją tutaj http://thorax.wcpit.pl/index.php?c=4&id=29 i mam kilka pytań:

1. Mam obecnie niecałe 23 lata. Na stronie znalazłem pytanie "czy nie jestem za stary żeby być operowany" i odpowiedź brzmi mniej więcej "nie". Rozumiem to w taki sposób, że w późniejszym wieku też mogę być operowany, ale będzie mnie mocniej bolało jak ta płytka we mnie będzie. Dobrze rozumiem?

2. Na jak długo będę miał włożone tą metalową płytkę? Jaki jest okres między pierwszą operacją włożenia płytki, a drugą operacją wyjęcia płytki?

3. Czy istnieje jakaś możliwość włożenia jakiejś innej płytki niż płytki metalowej?

4. Czy te blizny po operacji zostają na zawsze czy goją się po jakimś czasie?
marcela
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #1 : Czerwiec 21, 2015, 08:37:00 »

1. Generalnie lepiej wcześniej, ale ja miałam niecałe 25 lat jak byłam operowana i spodziewałam się, że będzie bardziej bolało
2. Około 2,5-3 lata
3. Nie wiem, ale metalowa nie jest zła :p
4. Oczywiście, że zostają, jak będą ostatecznie wyglądać to zależy jak Ci się goją rany, jak będziesz je pielęgnować itp.

Nuss 1 płytka, Poznań 06.03.2015r.
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 03, 2015, 08:07:13 »

3. Jak masz alergię to montują też tytanowe.

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
rollup 100x200 - suplementy diety calivita - przeprowadzki kraków - UFA Terrance Ferguson - Praziomek / Missing Link (2019)