PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Listopad 13, 2019, 09:44:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: MISECZKA PRÓŻNIOWA -HISTORIA ZAŁATWIENIA ,CZY DZIAŁA,KOSZTY.  (Przeczytany 70442 razy)
SOFO2
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Luty 04, 2007, 11:39:18 »

Witam
No i mija 3 miesiąc używania miseczki , jakie efekty ? Moim zdaniem jest nie źle , oto fotki z dnia w którym nosiłem miseczkę w sumie z 2h, to nie jest za wiele bo miałem dni co i nosiłem po 6 h . Zdjęcia zostały zrobione po 2 h  od zdjęcia miseczki. Ostatnio sporo trenuje i mi rośnie klata i przez to mi powiększa się ten dołek co sa łuki żebrowe ehhh szkoda że miseczka nic z nimi nie robi ... zresztą sami oceńcie foty . pozdrawiam!
on18
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #16 : Luty 06, 2007, 10:12:20 »

Rewelacja. Mam do Ciebie pytanie czy pomógłbyśmi w doborze odżywek, diety i ćwiczeń na przyrost masy szczególnie na klacie i barkach.
Płetwa
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Luty 07, 2007, 11:10:12 »

On18 podam Tobie strony gdzie to jest www.sfd.pl  www.cyber-sport.us  www.pudzian.pl Zobacz
Pozdrawiam Uśmiech
SOFO2
Newbie
*

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Luty 07, 2007, 11:29:38 »

Witaj ON18  spok jesli chcesz pogadac na temat  odzywek czy tematy zwiazane z silka tez z checia pomoge jesli tylko bede mogl, Pletwa tez dobrze gadasz wszystko jest w necie, chodz  co ci powiem to ci powiem  np. czy widziales jakis sklep z odzywkami kotry by nie pisal w opisie jakiejs odzywki ze jest najleprza super masa idzie , sila i wszystko cycus glancis? ... dlatego zawsze dobrze pogadac z kims co to wcina i testuje:P ja ostatnio sobie chwale nawet bialko ELITE dymatize ... pozdrawiam! moj gg to ten zolty ludzik pod moim nickiem wiesz po lewej stronie
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2007, 11:33:21 wysłane przez SOFO2 » Zapisane
elektro
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #19 : Marzec 25, 2007, 12:33:57 »

Hej. Sofo2 - ile masz lat? Ja mam 23 lata, miseczke używam 1,5 roku, mam mniejszego pectusa niż Twój ale efekty ze stosowania miseczki słabsze niż u Ciebie. Stąd pytanie o Twój wiek. Jeśli kogoś to interesuje to główna zaletą stosowania przeze mnie tej pompki jest rozciągnięcie mięśni klatki piersiowej w miejscu gdzie jest dołek. Dzięki temu lepiej sie oddyha i nie ma uczucia ucisku w mostku. Drugi plus to możliwość chodzenia na basen i nie narażania się na ciekawskie spojrzenia. Lecz zmniejszenie wgłębienia klatki piersiowej nie jest u mnie efektem trwałym. Fotek nie zamieszczam bo mi sie nie chce Mrugnięcie. Na zagranicznych forach jest ich cała masa. Achaa. I bardzo wżna sprawa!! W zmniejszaniu się pectusa ważne jest utrzymywanie prawidłowej postawy ciała - czyli łopatki ściągnięte, głowa prosto, brzuch wciągnięty. Takie efekty pomaga uzyskać stosowanie specjalnych gorsetów, coś w rodzaju pajączka. Kiedyś na tym forum w tym właśnie dziale ktoś o tym pisał. Jak nie chce sie komuś tego nosić to niech przez cały czas kontroluje swoją postawę. To wszystko z mojej strony. Pozdrawiam.
SOFO2
Newbie
*

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Październik 16, 2007, 06:49:17 »

witam po dlugiej nieobecnosci jestem! W do Usa nie bylem wstanie tego wziasc tak wiec mialem 3 miechy przerwy , mnustwo ludzi mnie w tym czasi pytalo jak mi idzie .... a ja odpowiadalem "nic nie idzie bo nie mam tego". teraz dzialam spowrotem przed wylotem uzywalem niecalem 7 miesiecy zdjecia widzieliscie (chodz widze ze jzu poginely) jak mi to pomoglo (juz nie bede dawal zdjec bo co dam to za miesiac juz nie dzialaja!) przed wylotem... teraz wyglada sytuacja tak jak bym PRAWIe bo nie calkowicie zacyznal od nowa kazdy mi mowi ze dolek mi sie zmniejszyl i nawet jak wrucilem to byl troszke mniejszy TAK WIEC DZIALA! sam zreszta to widze ze jest lepiej . teraz leczenie kontynouuje i jestem zadowolony ... troche mi sie pompka rozluzowala , puszcza cisnienie i musze caly czs dopompowywac mam druga ale bede jeszcze expoloatowal ta....

Elektro mam 24 lata , chodze na silownie moze tez to mi pomaga Mrugnięcie...

pytacie czy jestem zadowolony : ODPOWIADAM NIE ZALUJE ANI GROSZA NA TO MI POMAGA WIDZE TO JESTEM ZADOWOLONY
POZDRAWIAM!
ziombel
Gość
« Odpowiedz #21 : Luty 28, 2008, 11:51:10 »

siemasz
jest może jakaś strona internetowa tej płytki? daj jakieś namiary jak sie z nimi skontaktować, też chcem do kupić ;]
krzyśTygrysek
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Marzec 07, 2008, 02:41:18 »

siema mam do ciebie prosbe napisz mi jak moge się skontaktować z producentem tej miseczki tez chciałbym taką zakupic moim zdaniem jest to zajebista sprawa kurde tylko będe miał mały problem bo jestem w irlandii i bede musiał tutaj na miejscu pójść do jakiegoś lekarza ale sądze że dam rade  Duży uśmiech
Grinder_tcz
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 09, 2008, 02:23:16 »

jestem nowy troche sie pogubiłem, miseczka to nie to samo co pompka i jest lepsza tak?
Kurcze byłem u tylu lekarzy w moim miescie i kazdy albo zlewa albo odsyła dalej Smutny
Barnej
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 09, 2008, 03:59:03 »

Tak jest! Pompka=miseczka próżniowa Uśmiech
maniek285
Newbie
*

« Odpowiedz #25 : Lipiec 03, 2008, 08:56:32 »

Także proszę o namiary firmy produkującej te miseczki.
Peterus
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Sierpień 28, 2008, 12:56:01 »

Hey SOFO2 jestem tu nowy i chciałbym sie dowiedzieć tak na pewno czy zaczynając nosić taką miseczkę w wieku 18-19 lat mam jeszcze jakąś szansę aby w przyszłosci mój mostek był płaski??
Peterus
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Sierpień 28, 2008, 01:19:01 »

ja również proszę o namiary na firme produkującą takie miseczki... Z góry wielkie dzięki...
Xsantes
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

« Odpowiedz #28 : Listopad 10, 2008, 11:03:10 »

Albo ta miseczka to fejk albo wytwarza tak ogromne ciśnienie, że podnosi ten zapadnięty mostek. Gdyby kosztowała, 300zł max 500zł bym kupił a tak wywalanie 2tyś zł? A co jak pompka ta nie poprawi wyglądu naszego? Przerobi się na odkurzacz? O mocnym ssaniu?
SOFO2
Newbie
*

1821114
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Grudzień 05, 2008, 12:24:30 »

witam.... długo mnie nie było , powiem tylko tyle NIE ŻAŁUJE!!! KLATA WYPCHNIĘTA O 0,7 cm na stałe a to juz jest widoczna różnica !!! a i po pompowaniu teraz dość dlugo sie utrzymuje wypchniecie okolo 1,30 cm , łuki żebrowe wystające teraz znacznie mnie! ale to moze dlatego ze troche przytylem Mrugnięcie ja jestem zadowolony teraz zakladam zadziej co 2 dzień bo juz ta moja dziura nie jest taka jak dawniej ....POZDRAWIAM
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
dysze malarskie - mój link - Anchor - znak drogowy - tabliczki do znaków drogowych