PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 20, 2019, 01:57:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kraków JPII ravitch + modyfikowany nuss 06.02.14-12.02.14  (Przeczytany 9796 razy)
sapek26
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 13, 2014, 07:50:58 »

Czesc, minelo juz 65 dni od mojej operacji (ok 2 miesiace), od miesiaca normalnie chodze juz do pracy. Czuje sie bardzo dobrze, moge juz normalnie kaszlec i kichac (Ci ktorzy sa po wiedza o co chodzi Uśmiech ), wrzucam dwie fotki, efekt po tych 2 miesiacach:

http://zapodaj.net/a45828f3fb24d.jpg.html
http://zapodaj.net/fe15866c524ff.jpg.html

Powiem tak, jestem bardzo zadowolony, wiadomo szalu nie ma, ale w porownaniu z tym co bylo jest mega poprawa, jak to ktos tutaj kiedys na forum pisal, czuje sie mega pewniej teraz i tak jakby zycie stalo sie latwiejsze Uśmiech Jedyny minus jaki dostrzegam na ta chwile to to ze jeden cycek mam troche wyzej niz drugi ale kto by sie tam tym przejmowal haha, no i sa jeszcze troche wystajace zebra, ktore moim zdaniem tak nie wystawaly jak mialem dolek, mysle jednak ze jak przybiore na masie i w koncu zaczne cwiczyc jakos to delikatnie zamaskuje. Narazie to przytylem ale na brzuchu, cos z tym bedzie trzeba zrobic, bo wyglada to troche jakbym byl w ciazy haha.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow Uśmiech
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #16 : Kwiecień 13, 2014, 11:09:20 »

sutki z czasem się same wyrównają

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
dowiedz się więcej tutaj - czytaj dalej na tej stronie - najgorszy speedway manager - skup aut - wycieczki