PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Sierpień 17, 2022, 06:33:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: 2 Miesiące po operacji Nussem (Kraków - Prokocim - Krysta) 10.2013  (Przeczytany 5603 razy)
Kusik
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Styczeń 16, 2014, 10:53:00 »

Witam, Mam 16 lat i w październiku (2013 roku) podjąłem się operacji nussa, ogólnie może w innym czasie się rozpisze opisując wszystko.
Na ten moment chciałbym przekazać, że byłem na kontroli (po 2 miesiącach) u Doktora Krysty (prowadzącego moje leczenie), stwierdził on, że wszystko jest ok a gdy zapytalem go czy mam jakies przeciw wskazania dotycz moich ruchów i ćwiczeń, powiedział że NIE.
Według niego moge robić wszystko co mi sie żywnie podoba. Siłownia - basen, Wszystko. Ogólnie jestem zadowolony, i zaczynam bodybuilding hehe. Ze strony bólu też nie mam żadnego dyskomfortu, ponieważ ból nie występuje ! Uśmiech Podczas ćwiczeń, może lekko czasem coś poczuję w miejscu mocować blaszki, ale według Pana Doktora to lekkie uciskanie na nerw, ale w ogóle nie szkodliwe. Uśmiech
Pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
program dla komornika - odwiedź stronę - dysze malarskie - wizytówki laminowane - zestawy delikatesowe wr