PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 03, 2021, 06:25:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Poznań (Terminy) i nie tylko  (Przeczytany 13475 razy)
Lampard17
Newbie
*

Reputacja: +10/-1

« : Grudzień 06, 2013, 08:17:11 »

Witam. Była masa takich tematów więc chyba nic się nie stanie jak dojdzie jeszcze jeden. Mam pytanie ile obecnie czeka się na wizytę w poznaniu dokładnie a potem na zabieg na dzień dzisiejszy jak to jest przykład gdybym miał dzwonić dziś i chciał się umówić.Druga sprawa wykonuję się tam zabiegi metodą Ravitch+Nuss (mieszana)? Jakie badania trzeba zabrać ze sobą w dniu wizyty.

Steel
Newbie
*

Reputacja: +4/-1

« Odpowiedz #1 : Grudzień 06, 2013, 08:31:47 »

Co do metody to stosują nussa lub nussa z nacięciem mostka (tzw. metoda złożona). Dobrze mieć ze sobą RTG klatki piersiowej przód + prawy bok (jak nie będziesz miał to można zrobić na miejscu), ewentualnie jeszcze spirometrię.
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #2 : Grudzień 06, 2013, 09:06:31 »

RTG wystarcza. Pierwsza wizyta trwa zwykle krótko z tego co zauważyłem kilka minut. Później pytania które będą im potrzebne sami zrobią na miejscu

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 06, 2013, 09:08:08 »

a orientuje się może ktoś jakie są w tym czasie okresy oczekiwań na wizytę a potem na zabieg?

rg21
Newbie
*

Reputacja: +3/-1

« Odpowiedz #4 : Grudzień 06, 2013, 10:01:38 »

O proszę, Lampard jednak robi podejście do Poznania Uśmiech)
No jestem z Ciebie dumny chłopie, całe forum jest!

Dzwoń w poniedziałek i się dowiesz bo terminy w Poznaniu to wielka niewiadoma. Powiedz, że masz termin w Gdańsku i czy nie dało by się jakoś wcześniej wcisnąć na konsultację.
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #5 : Grudzień 06, 2013, 10:38:10 »

Jak dzwonił ktoś z forum ostatnio terminy były na koło styczeń/luty

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Grudzień 07, 2013, 12:11:38 »

Na razie to robię takie przymiarki  Mrugnięcie . Z Mamą się pokłóciłem ale co tam Chichot powiedziałem, że sobie sam załatwię i nie musi ze mną jechać jak nie chce w końcu bd miał te 18 za 3 miesiące ( chociaż co to jest) ale do formalności wystarczy..., a jeżeli chodzi o transport to raczej z kumplem bym wyruszył. Potwierdził już chęć współpracy  Uśmiech. Owszem straciłem dużo czasu można powiedzieć, że straciłem kolejne wakacje kiedy mógłbym wreszcie wyjść na plaże , rozerwać się. W zamian dostanę każdy kolejny dzień , z którym będę coś tracił aby w końcu móc zyskać.

Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 08, 2013, 03:10:05 »

a czy ktoś mógłby podać mi nr bezpośrednio do rejestracji? Wiem jestem leniwy. Rejestracja przebiega tak samo mam rozumieć dzwonie i umawiam się konkretnie do Pawlaka?

rg21
Newbie
*

Reputacja: +3/-1

« Odpowiedz #8 : Grudzień 08, 2013, 06:20:12 »

Poradnia Torakochirurgiczna:61 66 54 259-- od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00-8.00 i 12.00-18.00

A teraz zdradzę Ci sekret. Operacja i prosta klatka to nie jest jakiś "ostatni boss" i potem wszystko będzie różowo. Jeszcze Ci tak życie dopierdoli w kość, zobaczysz.

Chcesz mieć prostą klatę, ale najlepiej by się sama wyczarowała. Obwarowałeś się mechanizmami obronnymi, które Cię ciągną w dół. Teraz masz problem z wejściem na stronę i znalezieniem numeru telefonu? Seriously!?

Dorastaj, bo najwyższa pora. Dorosłe życie polega ni mniej ni więcej na robieniu tego wszystkiego czego się boimy. Ty nie tylko boisz się jechać do Poznania, nie tylko boisz się zadzwonić do Poznania, Ty się boisz znaleźć jebany numer do Poznania bo przybliży Cię to do tego by dzwonić do Poznania (a tego się boisz...), a to z kolei przybliży Cię do tego by jechać do Poznania (czego, surprise surprise, boisz się...).

Specjalnie tak ostro, bo ktoś Cię powinien złapać i porządnie wstrząsnąć bo zachowujesz się jak mała panienka bez urazy dla małych panienek.
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Grudzień 08, 2013, 08:37:01 »

Dziękuje bardzo, że mnie oświeciłeś życie i tak mi już nie raz dało w kość i na pewno zrobi to jeszcze nie jednokrotnie tego mogę być pewien. I nie ja nie boję się zadzwonić i nie boję się jechać do Poznania bo dzwonie jutro i tak bym zadzwonił nie zależnie czy podałeś mi nr czy nie ( ale chwała ci za to i dzięki(doceniam)) bo i tak bym sobie go znalazł gdyby nikt mi nie podał tu na forum. Ale jako , że jest to strona, która jest przeze mnie wpisywana jako pierwsza w przeglądarce zdecydowałem się zapytać ale zostałem za to zlinczowany... Jak myślisz czy boję się tego czego najbardziej chcę przez tyle lat miałem problemy i nie mogłem robić takich rzeczy jak inni wyjść gdzieś bez koszulki, jechać  na basen i wiele innych owszem mógłbym ale jestem takim typem człowieka , który nie ma dystansu do siebie... i nie jestem happy jak wszyscy lecą na plaże w wakacje a ja siedzę w domu przy temperaturze 50 stopni na zewnątrz heh nawet w szkole codziennie się stresuję , że mnie ktoś dotknie w drugie czułe miejsce... Zawsze miałem 5 i 6 z wf a teraz co? wgl nie ćwiczę bo co za różnica w koszulce czy bez prawie tak samo widać obym zdał z wf... a przez co wszystko przez ten jebany dół przez który straciłem najlepsze lata życia i wciąż tracę kiedy wszyscy się bawią a ja muszę użalać się nad sobą i cierpieć żeby mieć prostą klatę a do najlepszego okresu i tak już nie wrócę. A ty mi mówisz , że ja się boję iść na operacje?...

sosna459
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Grudzień 08, 2013, 09:03:51 »

Nie, nie musisz się użalać nad sobą. Im dłużej to robisz w tym gorszą depresję popadasz. Też miałem niedawno taki okres gdzie myślałem "Co ze mną będzie, nie poradzę sobie w życiu, jestem do bani przez tą dziurę". Otrzepałem się z brudnych myśli. Na basen, na plażę wychodzę bez problemu i mam za przeproszeniem wyjebane co ludzie obcy o mnie myślą. Naprawdę czerp radość z życia i idź do przodu Uśmiech
marcela
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #11 : Grudzień 08, 2013, 09:47:37 »

Tylko dzwoń po parę razy dziennie i próbuj się dobijać w różne dni bo do Poznania nie tak łatwo się dodzwonić, wiem z doświadczenia Uśmiech Ja jak dzwoniłam w połowie listopada to mnie na 13 stycznia umówili, czyli 2 miesiące czekania, spodziewałam się więcej.
A i kazali mi mieć RTG i skierowanie

Nuss 1 płytka, Poznań 06.03.2015r.
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #12 : Grudzień 08, 2013, 10:12:43 »

No ja akurat mam wokół sb dużo głupich ludzi a w klasie pseudo kolegów nie tak łatwo mi się zmienić. Dzięki marcela za info przyda się gdy dzwoniłem do Gdańska też od razu się nie udało Uśmiech

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Szamba betonowe Kartuzy - sztukateria - na blogu autora - tłumaczenie snów - firma informatyczna warszawa