PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 20, 2019, 01:19:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kraków operacja  (Przeczytany 4017 razy)
sapek26
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« : Listopad 05, 2013, 12:30:20 »

Czesc,
chcialem Was zapytac o rade, otoz mialem dzisiaj byc przyjety do szpitala, mial mnie operowac dr Gil, wczoraj popoludniu zadzwonil do mnie i powiedzial mi ze musimy przesunac termin bo maja paraliz (nie zrozumialem czy duzo pacjentow czy sprzetowy), dr Gil wczoraj powiedzial mi ze po 11 listopada bedziemy mogli ustalic nowy termin ale zebym do niego zadzwonil dzisiaj w celu umowienia sie na przyjecie do szpitala. dzisiaj po telefonicznej rozmowie z dr Gilem okazalo sie ze mam sie umowic do przychodni DOPIERO na styczen i wtedy ustalimy termin bo maja teraz duzo pacjentow z nowotworami pluc i oni sa w pierwszej kolejnosci, ale nierozumiem sytuacji, wczoraj (4.11) sie dowiedzial ze ma zajete wszystkie terminy? myslicie ze ktos przyszedl z "koperta" i zwinal mi termin sprzed nosa? co wg Was powinienem zrobic, czekac grzecznie do stycznia, czy probowac sie umowic na wizyte teraz i sprobowac wynegocjowac termin jeszcze w tym roku? Orientuje sie ktos z Was jaki jest dokladnie dr Gil, czy trzeba mu zostawic jakas kase zeby bylo ok? moi rodzice sa starej daty i uwazaja ze powinienem zostawic mu jakas kase i bedzie ok, jesli On rzeczywiscie czeka na pieniadze to ok, ale jesli ja pojde i wyskocze z propozycja lapowki to nie dosc ze mnie moze wyrzucic z gabinetu to jeszcze albo bede mial problem wogole z mozliwoscia zabiegu w tym roku a co gorsza moge go nie miec wcale nawet po nowym roku. Pls o rade co zrobilibyscie na moim miejscu
Pozdrawiam
Lukasz
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2013, 02:17:39 wysłane przez Kriter » Zapisane
Kriter
Moderator
Newbie

Reputacja: +49/-14

Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Listopad 05, 2013, 02:16:42 »

Nie sądzę w żeby w Krakowie brali "łapówy". Poczekaj na swoją kolej po prostu. Następnym razem zakładaj nowy temat. Nie rób offtopa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2013, 02:18:19 wysłane przez Kriter » Zapisane

Operacja metodą Ravitcha 18.06.2015.
Pytamm
Newbie
*

Reputacja: +0/-1

« Odpowiedz #2 : Listopad 06, 2013, 11:27:53 »

Troche dziwna sytuacja i ciezko cos poradzic. Jedyne co w tej sytuacji mozesz chyba zrobic to sprobowac umowic sie na ta wizyte poprostu jak najwczesniej co powinno rowniez przyspieszyc termin operacji.
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #3 : Listopad 06, 2013, 06:49:05 »

ja miałem 3 razy zmieniany termin, po prostu jest ktoś pilny to wskakuje za Ciebie.. OIOM nie jest z gumy

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
sapek26
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopad 06, 2013, 11:52:13 »

dzieki za opinie, jasne ze bede czekal na swoja kolej i rozumiem ze sa osoby z pilniejszymi zabiegami, troche sie tylko tym wszystkim zaskoczylem i zestresowalem. Kriter sorry za offtopa, napisalem to w tamtym watku bo sprawa tez dotyczyla operacji w krakowie Mrugnięcie pozdrawiam
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
prawnik http://jsadwokat.pl/ - visit url - Tanie noclegi Zamość, hotele Zamość - skup aut - znaki wodne sklep