PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 12:34:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Poznań - wizyta i pytania.  (Przeczytany 19550 razy)
Ice
Newbie
*

Reputacja: +4/-0

« : Wrzesień 07, 2013, 05:46:57 »

Witajcie ponownie Uśmiech Troszkę czasu zleciało, do wizyty został tydzień, mam parę pytań "technicznych", od razu może konkrety:

- jak wygląda cała "procedura" od przyjazdu do kliniki ? Tzn gdzie się udać itp. wiem na którą mam godzinę i jaki mam numerek, nic wiecej, nie chcę się zgubić ;P
- potrzebne jest skierowanie, i tutaj pytanie, skierowanie ma być do szpitala czy do poradni?

Pytania może banalne, ale jak człowiek jedzie pół polski to lepiej zapytać Uśmiech

Pozdrawiam PE.

Moja wada:
http://www.pectus.pl/index.php/topic,3682.0.html

Zdjęcia:
http://www.pectus.pl/index.php/topic,3685.msg16210.html#msg16210

PS. W moim ostatnim wątku, kolega Konrad napisał, że nuss słabo radzi sobie z żebrami. Mam dość odstające łuki, czy w Poznaniu robią wyłącznie Nussa czy może mieszaną/Ravitcha także?

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 05:49:27 wysłane przez Ice » Zapisane
Kaspar
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 07, 2013, 08:31:42 »

Dobry wieczór, jak się masz?

Wizyta konsultacyjna?

Wchodzisz głównym wejściem od Szamarzewskiego, rejestracja jest zaraz na początku, z automatu (taki jak na większych pocztach) drukujesz sobie "kupon" z numerem i patrzysz kiedy się wyświetli nad okienkiem w rejestracji. Trochę to trwa. Pani wklepuje dane do komputera (to też trwa) i pod gabinet - pokierują Cię.
Skierowanie do poradni torakochirurgicznej, nie musi być wskazane konkretne miejsce.

powodzenia!

Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 07, 2013, 09:07:54 »

Tak pierwsza wizyta! Uśmiech Mam jeszcze wątpliwości co prawda czy akurat Poznań (terminy)  czy w przypadku mojej wady Ravitch nie bedzie potrzebny :/

@Kaspar  Dzieki wielkie! Uśmiech

Czy oprócz danych, podstawowych(dowod), zdjecia RTG, skierowanie coś jeszcze będzie potrzebne?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 09:10:19 wysłane przez Ice » Zapisane
rg21
Newbie
*

Reputacja: +3/-1

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 07, 2013, 09:20:48 »

Jesteś chłopie młody więc termin to nie problem. Rok czekania na operację zleci błyskawicznie.

Łuki to sprawa problemowa, przeglądam forum od jakiegoś czasu intensywnie i jeszcze nie widziałem by komuś ten problem porządnie rozwiązał ktokolwiek. Natomiast nie wydaje mi się by same łuki były kwalifikacją na Ravitcha.

Patrząc na Twoje foty ja widzę Nussa i Pawlak zrobi Ci tego Nussa doskonale, zobaczysz Uśmiech

ps. RTG i skierowanie. Nic więcej nie będzie potrzebne. Cała wizyta potrwa 5 minut. Potem idziesz na górę (z gabinetu na prawo do klatki schodowej, piętro wyżej na lewo do sekretariatu) i oddajesz papiery. Powiedzą Ci by dzwonić w grudniu i pytać o termin.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 09:23:50 wysłane przez rg21 » Zapisane
Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 07, 2013, 09:43:02 »

Po wizycie chyba mnie nakierują Uśmiech

Dzięki wielkie chłopaki Mrugnięcie Grunt trzymać się razem  Chichot odezwę się po wizycie.
Kaspar
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 07, 2013, 10:51:01 »

@rg21
Zleciał błyskawicznie - w czwartek mam "przyjęcie".
Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 15, 2013, 02:54:14 »

Jeszcze dopytam dla pewnosci, skoro losuje numerek na wejsciu to co za numerek dostalem przy ustalaniu wizyty? Uśmiech
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 17, 2013, 08:18:26 »

Numerek przy wejściu jest do kolejki w rejestracji a ten drugi do kolejki do lekarza

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #8 : Listopad 02, 2013, 04:37:19 »

To znow ja Uśmiech
Termin przyjecia do szpitala ustalony ( za 8 miesiecy ). Pisze, ze termin przyjecia poniewaz w mojej opini Pani z obslugi troszke malo informacji ustalila jak na operacje. Bylo to na zasadzie: imie? nazwisko? (czekanie kolo minuty) prosze sie zjawic <data> od godziny 9 ze skierowaniem dziekuje do widzenia...  Chichot

Ja pytam Was czy to juz wszystko? Co zabrac ze soba? Do poznania jak pisalem wyzej mam daleko, a ta rozmowa wyzej nie brzmiala jak ustalenia do operacji ;P
rg21
Newbie
*

« Odpowiedz #9 : Listopad 02, 2013, 05:28:27 »

Dzień przyjęcia zazwyczaj bezpośrednio poprzedza dzień operacji.
A co jeszcze miała spytać? Wszystko wiadomo Uśmiech

co doktor powiedział?
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2013, 05:32:53 wysłane przez rg21 » Zapisane
Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #10 : Listopad 02, 2013, 06:37:07 »

Poprzedza? Czyli 24h bede musial pokombinowac gdzie sie zatrzymac?

Jestem dzień po wizycie Mrugnięcie Doktor Pawlak dość miły i konkretny gość, przyjmował mnie jak lekarz rodzinny kogoś z przeziębieniem Chichot
Obejrzał mnie (zdjęć RTG nie ruszał, twierdził, że wszystko widz dobrze Język Co ciekawe ludzie przede mną zdjęć nie mieli, robili je 5 minut przed wizytą - taka może cenna informacja, Pani przy okienku również pytała  czy mam zdjęcia, gdybym odpowiedział, że nie prawdopodobnie odesłała by mnie na RTG), stwierdził, że wada jest głęboka ale symetryczna co jest na plus. Powiedział, że "zrobią mi to dobrze" wkładając 2 płytki Język Cała wizyta trwała 7 minut (swoją drogą jechać 10godzin po 7 minut? Chichot), mam zadzwonić za miesiąc ustalić termin Język
adamo58
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Listopad 02, 2013, 07:22:53 »

Nie;) Zostajesz w szpitalu na badania i wql Uśmiech
Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #12 : Listopad 02, 2013, 07:39:45 »

A co wziac itp. ? Rozumiem tego dnia przyjecie etc. nastepnego juz zabieg? Mrugnięcie

Tak czy tak dzieki chlopaki Język
rg21
Newbie
*

« Odpowiedz #13 : Listopad 03, 2013, 12:14:08 »

A kurde we wrześniu miałeś wizytę, a teraz gadka przez telefon. Zamotałem się :]

Nic nie kombinujesz poza szpitalem, normalnie wpadasz, badania, kimka i ciach! WCPIT trzaska pacjentów jak na taśmie, nie ma ceremoniałów :]

Bierz wygodne ubrania, kilka piżamek (góra rozpinana), kapcie, klapcie, kosmetyki. Przed samą operacją trzeba się przepakować w dwie wersje: duża torba i mała torba (lub reklamówka). Mała jedzie z tobą na pooperacyjną, a dużą dostaniesz z małym poślizgiem.
Pytamm
Newbie
*

Reputacja: +0/-1

« Odpowiedz #14 : Listopad 03, 2013, 02:18:48 »

Jaka metoda bedziesz mial robiona operacje ? Mieszana czyli ravitch plus nuss czy moze sam nuss ? Jesli mieszana to jestem ciekawy czy blizny beda tylko po bokach na wlozenie tych plytek czy moze na srodku klatki piersiowej rowniez w takim wypadku potrzebne jest rozciecie ?
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
polecam przeczytać - przeprowadzki kraków - po przejściu na stronę - darmowe forum - rollup