PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Kwiecień 11, 2021, 09:39:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Gorzkie żale odnośnie wyborów  (Przeczytany 7585 razy)
Tajemnica
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« : Październik 01, 2006, 06:44:49 »

Myślę, że dobrze było by znać "program wyborczy" naszych kandydatów, dlatego też zamieszczam, moim zdaniem najbardziej interesujący. Znalazłam go na privie, ale myślę, że głosujący powinni go poznć.

Cytat: "betusia"
Jak ja zostanę moderatorem to za to co wyprawiasz - na dzień dobry zostaniesz zbanowana.
Dla mnie jesteś skończoną idiotką pisząc takie rzeczy.

Przykro mi, że nie odpowiadają ci zaproponowani przeze mnie kandydaci na moderatorów  :cry:
Czuję się przymuszona do oddania głosu na ciebie.
Na marginesie przyznam, że bycie wyzwaną od idiotek przez laureatkę ogólnopolskiej olimpiady, studentkę 3 roku medycyny i drugiego psycholigii z bardzo wysoką średnią ocen, mistrzynię konkursu ortograficznego, tancerkę i śpiewaczkę, akrobatkę oraz mistrzynię konfigiracji francuskich, a nader wszystko osobę o niezwykle wysokiej kulturze osobistej to dla mnie zaszczyt. Jeszcze raz dziękuję i z niecierpliwością oczekuję wyboru twojej utalentowanej osoby na moderatora, co przyczyni się do wzrostu poziumu wypowiedzi tego forum. Coraz bardziej mi imponujesz.
Yanush oczywiście tylko ja zasługuje na ostrzeżenie, za które z góry dziekuję i pozdrawiam.
yanush
Administrator
Newbie

Reputacja: +9/-0

574546
« Odpowiedz #1 : Październik 02, 2006, 11:21:51 »

Cytat: "Tajemnica"

Yanush oczywiście tylko ja zasługuje na ostrzeżenie, za które z góry dziekuję i pozdrawiam.

Niestety betusia też dostała identyczne ostrzeżenie jak Ty. Ale widzę nie możesz wytrzymać i ciągle Wasze prywatne rozmowy wychodzą na forum nie wiem po co? Nie interesują mnie i innych Wasze kłótnie i pretensje. To forum jest na nieco inny temat. A Ty w kółko betusia, betusia ... Czemu nie piszesz do mnie na PW, że czujesz się strasznie pokrzywdzona. Czekam w końcu na jakiś post na forum, który będzie się tyczył jakiegoś innego tematu niż betusia.

A jeśli by się tak stało, że betusia wygrałaby wybory (chociaż coraz mniej ją widzę na tym stanowisku przez te Wasze wojny) i zauważe, że załatwia swoje sprawy z Tobą na forum to będzie miała bardzo krótką karierę na nowym stanowisku.

Przestańcie się zachowywać jak malutkie zakompleksione dzieci, proszę Was.

Masz dwa ostrzeżenie, dzisiaj wyjątkowo nie dostaniesz trzeciego za monotematyczność, ale już nie chce widzieć na forum postu z informacjami, że ktoś Cię skrzywdził. Jeśli tak na prawdę jest piszcie prosto do mnie i zrobi się z tym porządek.

PE, zoperowany metodą Nuss'a. Po wyjęciu płytki.
betusia
Newbie
*

Reputacja: +3/-4

« Odpowiedz #2 : Październik 03, 2006, 10:57:07 »

Proszę o skasowanie tego tematu.

Ten kto upowszechnia prywatne wiadomości zdecydowanie zasługuje na potępienie.

A poza tym to mam wrażenie, że chyba zazdrościsz mi mego ukochanego mężczyzny, a szczególnie w  związku z tym owych "konfiguracji francuskich" które tak znacząco podkreślasz po raz kolejny.

Owszem studiuje psychologie i mam wiele zajęc na collegiu medicum w związku z kurasami niepsychlogicnymi które sobie wybieram.

Ale co komu do tego?
Poza tym - to nie jest forum o seksie - więc z jakiego powodu tak się uwziełaś na ten seks francuski?

Wnoszę o trzecie ostrzężenie - za dziecinadę.

Janusz - nie obrażaj mnie proszę mówiąc o tym, że niby ja zachowuje się jak dziecko.
naprawdę nie interesują mnie takie dysusje z osobami które udając że nie są trollami wszynają niepotrzebne dyskusje.
Nie mam powodu na kłótnie z kimkolwiek.

leela
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

5404889
« Odpowiedz #3 : Październik 03, 2006, 06:45:17 »

Cytat: "betusia"

Ale co komu do tego?
.

No więc właśnie.
Z lekkim żalem w sercu, ale zgadzam się  z Yanushem. Takie dyskusje rzeczywiście powinny byc prowadzone na łamach prywatnych. Ale sama wiem, że czasami to po prostu trudno się powstrzymac... Podziwiam Yanusha za zimną krew i absolutnie bezbłędny sposób roztrzygania, a raczej łagodzenia, sporów. Chociaż z drugiej strony te dyskusje przynoszą mi tyle radości, będzie mi ich naprawdę brakowało Uśmiech

ycie jest wspaniałe, tylko nie trzeba się poddawać.
yanush
Administrator
Newbie

Reputacja: +9/-0

574546
« Odpowiedz #4 : Październik 04, 2006, 10:45:54 »

Niestety betusia prosiłem Cie grzecznie - prywatne sprawy załatwiać prywatnie, albo zgłaszać do mnie. Ale Ty robisz to co robiłaś. Forum to chyba dla Ciebie miejsce do leczenia własnych kompleksów, bo nie możesz wytrzymać.

Pisząc takie rzeczy tylko potwierdzasz, że nie jesteś zbyt dorosła, a Tym samym to co pisałem jednak jest prawdą, a nie pomówieniami.

A najbardziej wkurzyło mnie:
Proszę o skasowanie tego tematu.

Wnoszę o trzecie ostrzężenie - za dziecinadę.

Każdy post, który Cię przedstawia w złym świetle trzeba kasować, a każdy w którym Ty obrażasz innych jest ok. Zastanawiałaś się nad tym?

Nie jesteś moderatorem, żeby wszystkich ustawiać i boje się już, żebyś dostała to stanowisko bo zrobi się tu miejsce do załatwiania Twoich prywatnych porachunków. Dlatego optuje za nie braniem Twojej kandydatury wogóle pod uwagę, A Ty sama masz w tej chwili 3 ostrzeżenia i zrobisz sobie przynajmniej 2 tygodniową przerwę w pisaniu i tak będzie z każdym kto będzie wszczynał dyskusje obrażające innych.

PE, zoperowany metodą Nuss'a. Po wyjęciu płytki.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
alkohol na fv - ts2 space military - komora śrutownicza - fotograf wnętrz warszawa - paczki swiateczne szczecin