PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 14, 2018, 05:05:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kogo z Was zerżnęli w Zabrzu ?  (Przeczytany 7046 razy)
matej_mlody
Gość
« : Sierpień 29, 2006, 04:19:57 »

Do moderatora: Z kąd ta nazwa ? hm... juz tłumacze: Dzień przed zabiegiem (kolo ciszy nocnej) pielegniarka z lekarzem i Panią Anestazjolog stali kolo dyżurki, ja z 2 qumplami podeszliśmy do nich pogadać Uśmiech I pielegniarka do nas: Cekawe ,którego z Was jutro zerżną UśmiechUśmiech Wiec tak sie określa tam operacje... UśmiechUśmiech

Wracając do tematu... Kto z Was był operowany w Zabrzu UśmiechUśmiech pzdr !
mishawier
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

1800711
« Odpowiedz #1 : Sierpień 29, 2006, 08:44:29 »

Witam ja byłem operowany w tym szpitalu i go nie polecam pozdro i życze powdzenia
HNY08
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 03, 2008, 02:03:02 »

Z tym zerżnięciem to wcale nie musi być taki znowu żart. Kto ich tam wie co robią z pacjentem kiedy jest pod narkozą, Chichot na dobry początek mała rozgrzewka a potem pod nóż  Duży uśmiech (pewnie dlatego operacje im nie wychodzą)
doti
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 16, 2008, 11:04:50 »

ja mialam operacje w zabrzu i operowali mnie metoda mieszana czyli przecieli mi cztery zebra i wlozyli plytke wszystko to bylo na oddziale toorachirurgii dla doroslych nie bylo tam zadnego pseudo profesorka ktory z tego co wiem operuje badz operowal  na maloinwazyjnej chirurgii dla dzieci wiec jesli ktos byl pelnoletni to niewiem co tam robil byc moze poszliscie do nie odpowiedniej osoby albo ktos poprostu wpuscil was w kanal bo trafiliscie nie na ten oddzial co trzeba mowie o osobach pelnoletnich oczywiscie  nie placilam za zadna wizyte a o zadnych prywatnych niebylo mowy na konsultacji bylam u pewnej milej pani chirurg ktora mnie operowala a ja nie mialam innego wyjscia tylko musialam sie poddac sie operacji w zabrzu bo byly wskazania i takie tam z efektu  jestem zadowolona
anika
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpień 29, 2008, 01:25:21 »

Ja również byłam operowana w Zabrzu i był to ogromny błąd! Odradzam wszytskim tamtejszą klinikę! to jest w ogole jakas parodia co tam się z ludzmi wyprawia. Traktują Cię jak śmiecia, przedmiot. Do końca życia nie zapomnę jak kilka godzin po operacji, moja mama musiała wręcz błagać pielęgniarki o podanie mi środków przeciwbólowych! Największy koszmar mojego życia. Nikomu nie polecam!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
money lending services - for just $xxx - money lenders online - zakład pogrzebowy warszawa - znaki na zamówienie