PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 20, 2019, 02:15:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Operacja  (Przeczytany 13858 razy)
Inka
Newbie
*

Reputacja: +1/-1

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 16, 2012, 08:18:57 »

Syn miał  skierowanie od lekarza rodzinnego , Nie były potrzebne żadne    skierowania od  innych lekarzy. Nie były potrzebne również żadne  badania . Zrobili swoje w akademmi.
Weng Jabao
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« Odpowiedz #16 : Wrzesień 18, 2012, 07:41:12 »

Przepraszam, że dopiero teraz piszę.
Byłem u doktora Gila i powiedział, że wada nie jest szkodliwa dla zdrowia i jeżeli chcę to mogę zoperować, jak nie chcę to nie (do tej opcji polecił siłownię).
Ale jeżeli chcę się zoperować to tylko nussem, a więc muszę iść do innego terakochirurga. Ehh... Myślę, że się umówię, tylko nie wiem gdzie, bo do Poznania trochę daleko, no ale jak to jedyna opcja to trudno.
I na nowo muszę załatwiać skierowanie  Złość
Weng Jabao
Newbie
*

« Odpowiedz #17 : Wrzesień 18, 2012, 07:46:51 »

Też tak myślę, ale w domu już patrzą na mnie jak na wariata... No ale moja klatka to moja klatka!  Duży uśmiech
piłkarz90
Moderator
Newbie

Reputacja: +9/-1

« Odpowiedz #18 : Wrzesień 19, 2012, 11:03:51 »

Spróbuj u innego lekarza albo wcisnij scieme że już wizyte masz umówioną że oni zajmują sie tego typu wadami i przyjmują bez problemu a skierowanie to tylko formalność. Jak coś to pytaj byłem w Krakowie i Poznaniu troche sie orientuje z "papierkami" chociaz operacji jeszcze nie mialem

Mieszana wada klatki piersiowej (głównie kurza)

maj 2013 Nuss+ Ravitch (2 płytki Poznań)

wyjęcie:  ? - 2016

Przeszedłem prawie każdą komplikacje po operacji dlatego w razie wątpliwości chętnie podzielę się doświadczeniem na PRIV
Weng Jabao
Newbie
*

« Odpowiedz #19 : Październik 03, 2012, 03:40:20 »

Postanowiłem, że chyba jednak to zoperuje. Myślałem nad Wrocławiem, bo bliżej ale jak Poznań lepszy to lepiej chyba do Poznania? Uśmiech Do jakiego doktora się zwrócić we Wrocławiu/Poznaniu? Uśmiech
ma-lagie.02
Newbie
*

Reputacja: +3/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Październik 03, 2012, 10:23:23 »

W Poznaniu zdecydowanie polecam dr. Pawlaka Uśmiech

Operowana Nuss'em 24.09.2012 w Poznaniu Uśmiech
omaral
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #21 : Październik 05, 2012, 08:53:52 »

...Byłem u doktora Gila...

Jak oceniasz tego doktora?
Szukałem informacji o nim po necie i ma dość dobre opinie.
A jak twoje odczucia co do jego osoby?
Weng Jabao
Newbie
*

« Odpowiedz #22 : Październik 06, 2012, 04:51:42 »

...Byłem u doktora Gila...

Jak oceniasz tego doktora?
Szukałem informacji o nim po necie i ma dość dobre opinie.
A jak twoje odczucia co do jego osoby?

Według mnie bardzo dobry doktor, przyjazny, da się pogadać, potrafi doradzić, od razu widać, że zna się na rzeczy.
Polecam tego doktora Uśmiech
Weng Jabao
Newbie
*

« Odpowiedz #23 : Październik 14, 2012, 11:45:24 »

Ostatnio dużo ćwiczyłem, siłownia, pompki itp. Zauważyłem, że lewy mięsień piersiowy słabiej się rozwija niż prawy. Tzn. Prawy jest trochę większy. Czy to możliwe, że przez pectusa? Czy może coś innego może być tu powodem? Zdjęcia postaram się dać jutro.
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Listopad 18, 2012, 05:16:33 »

No niestety tak jest... On mi mówi, że jak 19 lat z tym przeżyłem, to przeżyje resztę. Z jednym się z nim zgodzę, że coraz gorzej z moją psychiką...
Jutro pójdę do doktorki, która mi zawsze zwolnienia ze szkoły wypisywała kiedy udawałem chorego... Może ona pomoże, jak nie to będę próbował dalej. Niezdecydowany
'

za takie gadanie powinni lekarze dostawać KARNIAKA [w tyl bańki otwartą dłonią]  za   niewiedzę.  Nie jest to robol z autostrady podpierajacy sie łopatą który może sobie pozwolic na niewiedze, tylko  czlowiek od ktoergo zalezy zdrowie  innych, ktorzy powierzaja sie w jego rece wierzac w profesinalizm.

Ja bylem operowany u doktora Krystiana Pawlaka w Poznaniu. mialem tez taka wade 2,5-3,5 cm tylko tutaj jest haczyk  bo zostalem przejety przez niego przed operacja ze wzgledu na zwolnienie dr Adamczka ktory mnei zakwalifikowal. Po naszych 2 romowach wywnioskowalem z jego wypowiedzi, tzn wyczulem   ze  on  sie podejmie skoro juz jestem  i bedzie wg niego super wynik, ale sam by mnei nie zakwalifikowal raczej na operacje bo wada  nie jest znaczaca.  mozesz sobie zobaczyc moj temat, tam sa zdjecia.

Do  Goscia warto jezdzic i 500 km ,  zajebisty człowiek  i   PRZEzajebisty  macher,  on zauwazylem ze jest tam na tym oddziale do najtrudniejszych manualnie operacji,   wchodzi na  sale operacyjna,  kroi nastawia i wychodzi ;- )

Nie jest moze najlepszym lekarzem swiata, nie byl pewny co ze mna robic w pewnym momencie  jak mialem powiklania   ale ja go wlasnie odbeiram jako  najlepszego z mozliwych speców   do   wykonywania operacji.  Jest lekarzem z ktorym mozna samemu porozmawiac, np gdy lekarze decyduja sie na 1 poprzeczke, to mozna porozmawiac czy  nie sa potrzebne  2   i podysktuowac - umysl otwarty a nie tak jak masa autorytarnych lekarzy starej daty : POWIEDZIALEM JEDNA I KONIEC, JA TU JESTEM SPECEM i Pan moze sie przebrac i isc do domu jak nie pasi xD .  Czytalem ze zdarzylo sie tak w innym miescie goscia zjebali ze smial sie wtracac, a to jednak jego klata, jego ryzyko i jego najblizsze pare lat z zycia w tym temacie .

Pozatym dr Pawlak  bardzo cieply i serdeczny człowiek, bardzo go polubiłem i nie znam osoby która go nie lubi. Tzn byly jakies obojetne ale niewiele.  Gosc ma to coś  co powinien miec  lekarz!
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2012, 05:23:14 wysłane przez halibana » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
źródło - Anchor - Torquemada [PT-EWIL] vs. geolodio ~ 47.98% - Dzika grusza / Ahlat Agaci / The Wild Pear Tree (2 - szkoły