PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Luty 07, 2023, 03:37:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Bardzo ważne !!!!!!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 35541 razy)
Adrian_listek
Global Moderator
Newbie

Reputacja: +4/-4

9115117
« Odpowiedz #30 : Czerwiec 14, 2006, 11:26:41 »

Az sie boje co za chwile napiszecie wiec z gory mowie ze uwaga z jezykiem i wypowiedziami Mrugnięcie

E 19 lat
klemens
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #31 : Marzec 14, 2012, 06:09:10 »

Wygląda na to, że odgrzewam starego kotleta.

gdybym na przykład wiedziała, że chłopak który by mi się np. podobał ma wadę - to podobałby mi się już mniej...

Nie no to jest wprost fantastyczne  brak mi slow. Sama niedawno mialas taka klate, ciekawe czy wtedy tak bys napisala. Pewnie chcialabys zeby chlopak nie zwracal na to uwagi, zeby powiedzial " czym sie przejmujesz dziewczyno".

Nie wiem co w tej wypowiedzi jest bulwersującego, ja sam mimo, że mam lejkowatą klatkę, gdybym nagle dowiedział się, że dziewczyna za którą aktualnie uganiam się jak jakiś kończy frajer, ma taką samą wadę jak ja, to na pewno podobałaby mi się mniej, co jednocześnie nie znaczy, że przestałaby mi się podobać w ogóle. W sumie nie wiem co musiałoby się stać, żeby przestała mi się podobać.

Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Zł Alwernia cze gru Zapraszamy do zapoznania - strona tutaj - świąteczne kosze - TS2 SPACE SP. Z O.O. - dysze malarskie