PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Grudzień 14, 2018, 04:38:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zabrze - Nuss  (Przeczytany 3645 razy)
zabrze123
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

Zobacz profil Email
« : Czerwiec 19, 2012, 01:27:31 »

Siema all na wstepie napisze ze mam 17 lat i bylem operowany metoda nussa w Zabrzu.
Przez dlugi okres sie wachalem ze wzgledu na ten szpital podobno bardzo zly lecz zdecydowalem sie na niego i to byl dobry wybor.Na miejsce przyjechalem 9 kwietnia wiadomo na poczatku sprawy papierkowe itp pozniej szukanie lozka dla mnie
golenie sie mycie pobieranie krwi i inne badania i pozniej caly dzien nudy.Nastepny dzien rozmowa z anestezjologiem o znieczuleniu nie zdecydowalem sie na nie bo chcialem poczuc ten podobno fajny bol xD.Operacja rano wszystko ladnie fajnie wlazlem na lozko cos mi tam pielegniarka dala i jazda na sale Duży uśmiech.Na sali nie wiedzialem juz o co kaman mozna powiedziec ze czulem sie jak po 1 gramie baki.Obudzilem sie juz gdy mialem z lozka ktore mnie na lozko na sali sie polozyc.Po operacji hmmm uczucie powiem szczerze fajne bo lezysz sztywno nie mozesz sie ruszac i wgl nawet nie moglem spojzec na klate.
Ten dzien jakos przespalem i nic wgl nie bolalo a raczej troche mnie swedzialo xD.2 dzien to dziwna sprawa juz glowa normalnie ruszalem patrze a tu dren z brzucha mi wystaje a ja na to super sprawa wygladam jak jakis cyborg xd
Po poludniu poszedlem do WC i znow na lozko.3 dzien to byl chyba najdziwniejszy bo klatka zaczela mnie bolec bylo to uczucie jakby ktos przylozel mi rozgrzana kielbase z grilla na klatke.Od tego dnia zaczal sie horror.W dzien jakos sie nie nudzilem bo mialem laptopa i filmy ogladalem ale w nocy o moj boze jak mnie plecy bolaly...i to tylko w nocy tak bylo.
Nastepne dni byly normalne tylko noce troche glupie.Wyciaganie drenu takze super rzecz ;>.Ogolnie wyszedlem na 7 dzien nwm czemu tak dlugo mnie trzymali -_-.

Moja klatke oceniam na 9/10 bo z boku wystaje mi ta blacha.
Po 2 tygodniach od operacji juz normalnie funkcjonowalem machalem rekoma i wgl Blachy juz wgl nie czuje i mi w niczym nie przeszkadza to co robilem przed operacja robie i teraz ale wiadomo ryzyko jest.
Tak wiec nie bojcie sie isc na ta operacje to co ludzie pisza to  na tym forum to glupoty to ze komus 5 lat temu w zabrzu zjebali klatke nie znaczy ze teraz takze pielegniarki znieczuulenie daja regularnie i sie ciagle pytaja czy cie boli.
Bol jak to niekorzy pisza ze jest gorszy od zlamanej reki czy cos to bzdury nie dosc ze nie mialem znieczulenia w kregoslup to jeszcze ten bol yl taki smieszny ze hej Jedyna rzecz jaka was moze zabolec to wyciaganie drenu bol jest krotki ale dosyc duzy
a tak to normalnie super sprawa fajn przygoda To nic nie boli operacja moze wyglada dziwnie ale tak naprawde te wszystkie leki co podaja to sprawia ze nic sie nie czuje .Chodzic to juz mozna na 2 dzien bo przeciez to nie nogi
byly operowane tylko klata.Jezeli macie problem ze swoja klatka to idzcie na operacje i sie nawet nie zastanawiajcie bo taka cena za 7 dni nudow i 7 troche glupich nocy jest naprawde niska a cklatka prosta jak tralala.
Pozdrawiam.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
https://siechnice.szamba-betonowe360.pl - więcej - sindbad - odpady medyczne - nadruk na odzieży, odzież robocza bhp lublin