PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 05, 2021, 12:08:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nuss w Gdansku  (Przeczytany 19030 razy)
mlekomir
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Lipiec 30, 2011, 10:24:05 »

A gdyby ktoś chciał zobaczyć co pisze szpital (w gdańsku) na ten temat to tu daje stronę:

http://www.torakochirurgia.gda.pl/Deformacje.html
Drax
Newbie
*

Reputacja: +8/-0

« Odpowiedz #16 : Lipiec 30, 2011, 07:48:03 »

Na 100% będę tutaj pisał co i jak:) postaram się pisać z telefonu ale podobno nie można używać w szpitalu telefonu będąc na sali pooperacyjnej:<

ps. na po pooperacyjnej można mięć laptopa? Duży uśmiech

Na sale pooperacyjną nie można nic wnosić. A szczególności jakichkolwiek urządzeń. Przed operacją, pielęgniarka kazała mi przygotować wszystkie potrzebne rzeczy, które miały być mi potrzebne podczas pobytu na tej sali. 
Ja przeleżałem na niej 3 dni. Przez ten czas nic nie mogłem jeść. Przez 1 dzień po operacji nie wolno było nic pić. Drugiego pozwolili mi wypić pół szklanki wody. Dopiero trzeciego dnia mogłem już normalnie pić. [Mówili, że to dlatego, żebym nie wymiotował po operacji].

Polecam wziąć jaką maść, wazelinę itp. żeby posmarować sobie usta. Przez to że nie można było pić,  strasznie usta mi pękały. A w gardle sucho miałem, że czekałem tylko na to kiedy pozwolą mi się napić wody.
mlekomir
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Lipiec 31, 2011, 01:17:30 »

dzięki za info z tym kremem do ust:) a swoja droga to nie wiem jak bez picia dobę wytrzymam :<
kańka
Newbie
*

Reputacja: +2/-1

« Odpowiedz #18 : Lipiec 31, 2011, 08:25:15 »

hmm ja miałam operacje w Katowicach mogłam pić 2h po operacji Uśmiech straaasznie mnie wtedy suszyło.
mlekomir
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Lipiec 31, 2011, 08:29:38 »

Moi drodzy parafianie już  za 2 dni bezie D-Day Uśmiech jutro z rana jadę do gdańska wiec pisać nic nie będę:F

życzcie mi powodzenie i przetrwania operacji:D

pozdrawiam:)
streetball
Newbie
*

Reputacja: +22/-0

« Odpowiedz #20 : Lipiec 31, 2011, 09:28:19 »

Powodzenia i czekamy na fotki pięknej klaty po operacji Uśmiech

Trzymaj się Uśmiech

23.06.2010. Włożenie płytki w Akademii Medycznej w Gdańsku
16.01.2013. Wyjęcie płytki.
http://www.pectus.pl/index.php/topic,2976.0.html
NEVER GIVE UP !
mlekomir
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Sierpień 18, 2011, 10:09:58 »

Witam
jestem i żyje:D

opis pobytu by nie odbiegał jakos szczegolnie od tych juz opisanych wiec ja go pomine:)

operacja z powikłaniem: odma prawostronna:/ po zdjeciu pierwszego drenu musieli mi po 2 dniach załozyc kolejny bo płuco mi sie zapadło czy cos....

efekt jak dla mnie to taki troche lipny:/ (dalej dziura i esowaty profil klatki piersiowej (zdjecia dodam:))) ale lekarze mowia ze dobry efekt itp
i tu mam pytanie czy cos sie wam zmieniło przez te 2 mies od operacji? polepszył sie efekt czy cos
trelemorele86
Newbie
*

Reputacja: +3/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Sierpień 18, 2011, 10:30:04 »

i tu mam pytanie czy cos sie wam zmieniło przez te 2 mies od operacji? polepszył sie efekt czy cos
Niestety jak czytam to forum to większość osób twierdzi, że im później po operacji to jakby klatka się bardziej zapadała Zawstydzony Ale skoro lekarze mówią, że dobry efekt...
Jesli mozesz dodaj zdjecia to wtedy latwiej bedzie ocenic Z politowaniem
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Sierpień 24, 2011, 08:17:47 »

Witam
jestem i żyje:D

opis pobytu by nie odbiegał jakos szczegolnie od tych juz opisanych wiec ja go pomine:)

operacja z powikłaniem: odma prawostronna:/ po zdjeciu pierwszego drenu musieli mi po 2 dniach załozyc kolejny bo płuco mi sie zapadło czy cos....

efekt jak dla mnie to taki troche lipny:/ (dalej dziura i esowaty profil klatki piersiowej (zdjecia dodam:))) ale lekarze mowia ze dobry efekt itp

woow to nie wesolo skoro nie jestes zadowolony

klatka Ci sie nie polepszy, tylko  "pogorszy" optycznie ze wzgl, na opadanie opuchlizny ...

no nic, laduj zdjecia . pozdro !
x1
Newbie
*

Reputacja: +3/-1

« Odpowiedz #24 : Sierpień 24, 2011, 04:12:01 »

nie do konca, po nussie plytka pracuje jeszcze przez 6 mies

2010: zmodyfikowany Ravitch
2012: usunięcie płytki
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Sierpień 25, 2011, 04:56:11 »

wszystko prawda i to tez  Mrugnięcie Mrugnięcie

Pracuje, gada je spi  co to za płytki teraz robią

Ponad to  jest bardzo podatna na humory. 
Jak ma dobry, to wyprostuje , wypchnie mostek o  centymetr, pół, 

Gorzej jak jest nie w sosie i nie chec jej sie pracowac.
Nie pomne juz  o  tym jak ma DOŁA !  Wtedy klatka sie zapada.
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
nasza strona internetowa - kosze prezentowe kraków - program dla komornika - przeprowadzki kraków - BehaTom szkolenia bhp