PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Październik 20, 2019, 01:39:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ravitch - Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II  (Przeczytany 9336 razy)
Misiek1205
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 26, 2011, 11:31:00 »

Też bym chciał żeby mnie zobaczył, tylko że do Poznania mam bardzo daleko jestem z Radomia. Ale w Poznaniu robią operacje nussem, a przy mojej wadzie konieczne jest łamanie mostka, tak mi powiedział dr Buczyński z Lublina, który mnie operował nussem po którym dołek w pełni nie znikł i do tego lewa część klatki jest niżej niż prawa, co mnie bardzo wkurza. Najlepiej bym chciał być operowany nussem z łamaniem mostka, wtedy by był najlepszy efekt w moim przypadku. Tylko że nie wiem gdzie taką metodą operują jak macie jakieś info to proszę o namiary.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 01:14:02 wysłane przez Misiek1205 » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
http://www.studiooficyna.pl/ - visit url - odpady respray.pl - bartt - umocniony amator - Torquemada [PT-EWIL] vs. geolodio ~ 47.98%