PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Luty 02, 2023, 01:37:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Poznań-wizyta kontrolna  (Przeczytany 6219 razy)
teofil
Newbie
*

Reputacja: +1/-0

« : Marzec 26, 2011, 01:42:57 »

Witam!
W poniedziałek mam wizytę kontrolną.Orientuje się ktoś może,czy trzeba coś mieć ze sobą?Głównie chodzi mi o ubezpieczenie,bo u mnie to nie jest taka prosta sprawa,ale w końcu jak byłem w szpitalu na operacji,to dawałem.Proszę o szybką odpowiedź!
z góry dzięki i pozdrawiam:)
somnium
Newbie
*

Reputacja: +6/-0

« Odpowiedz #1 : Marzec 26, 2011, 04:32:21 »

Każda wizyta (NFZ) wiąże się z okazaniem ubezpieczenia!
Chyba, że idziesz prywatnie, to tylko lekarzowi zapłacisz i nic nie musisz mówić, nawet jak się nazywasz Język
teofil
Newbie
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 26, 2011, 07:32:32 »

Nie załamuj!jesteś pewien?Bo np.jak chodzę do przychodni,to wystarczy,że raz byłem,pokazałem ubezpieczenie i więcej nie muszę.Myślałem,że tak samo jest w szpitalu.
somnium
Newbie
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 26, 2011, 10:39:55 »

Ja też w przychodni pokazuje raz i oni zapisuj na ile jest to ważne. Ale to Twoja przychodnia o tym wie, bo zapisuje. Natomiast szpital ma za dużo pacjentów i nie zbiera takich informacji, po prostu na bieżąco to weryfikują Uśmiech
Nie widzę w tym problemu, chyba, że nie pracujesz i nie jesteś zarejestrowany jako bezrobotny..
teofil
Newbie
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 27, 2011, 12:02:33 »

no właśnie!Nie pracuje i nie jestem bezrobotnym.Studiuję;p ale już popytałem i ponoć faksem mogę dowód ubezpieczenia podesłać w ciągu 7 dni.Mam nadzieję,że to tak jest naprawdę;)
somnium
Newbie
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 28, 2011, 08:59:47 »

Wątpię, czy ktoś się na fax zgodzi Mrugnięcie
Ale życzę powodzenia Uśmiech
Poza tym student ma książeczkę zdrowia (przeważnie) i to ona uprawnia do korzystania z NFZ, jest w niej taki zapis Mrugnięcie
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
nasza strona internetowa - ts2 space military - esperal - prosto z tego źródła - ścianki teleskopowe