PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Marzec 02, 2021, 05:04:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Awesome - relacja z cyklu treningowego.  (Przeczytany 56282 razy)
Ice
Newbie
*

Reputacja: +4/-0

« Odpowiedz #45 : Wrzesień 18, 2013, 12:09:33 »

Zalezy jaka masz wade. Masz jakies fotki ?Ja mam wystające łuki żebrowe. Rok temu były bardziej widoczne niz teraz. Jak robiłem cwiczenia na plecy np dociaganie wyciagu do brzucha to mielismy polewke, ze mam 4 cycki. Przy mostkowaniu podczas wyciskanka tez sa widoczne.

Taki OFFTOP troche bedzie, łap http://www.pectus.pl/index.php/topic,3685.msg16210.html#msg16210 Jestem po wizycie, doktor powiedział, że wada jest głęboka - "naprawa" dwoma płytkami, obawiam się tylko właśnie tych 3 lat po zabiegu ze stalą w klacie.
bobslej
Newbie
*

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 18, 2013, 12:30:49 »

Powiem tak - na fotkach gdzie stoisz wyprostowany klatka wyglada ok.Owszem wada jest, ale jestes chudy i wada bardziej rzuca sie w oczy. Jezeli masz na tyle motywacji to zacznij cwiczyc, ale pamietaj dluga droga przed Toba. Potrzebowalbys dobic do 90-100kg. Cwiczenia z pe sa o tyle trudne, ze na poczatku za bardzo skupiamy sie na skorygowaniu wady. Lepiej o niej zapomniec I zaczac trenowac cale cialo rownomiernie.
Kovalem
Gość
« Odpowiedz #47 : Październik 14, 2013, 07:14:53 »

Siema, widzę że założyciel tematu już nie pisze, a szkoda  Zawstydzony
Ciekawi mnie jak dalej Ci szło pakowanie i jak obecnie wyglądasz  Mrugnięcie

Jeszcze jedno. Czy tą dietę którą podałeś może stosować ektomorfik ?

Pozdro, może autor zauważy i odpisze  Spoko
Polak9
Newbie
*

Reputacja: +0/-2

« Odpowiedz #48 : Październik 16, 2013, 11:20:28 »

Koval tak moze ektomorfik bo on tez jest ektomorfikiem
awesome
Newbie
*

Reputacja: +5/-3

« Odpowiedz #49 : Październik 26, 2013, 02:04:06 »

Siema, nie miałem możliwości zaglądać tu regularnie, jednakże od czasu do czasu spoglądam. Tak, jestem książkowym ektomorfikiem, ale to nie ma żadnego znaczenia w zasadzie, czemu? Ano dlatego, że jeżeli ma się zbilansowaną dietę, która uwzględnia wszystkie zmienne i niedogodności, to mięsień musi rosnąć (lub spadać tłuszcz, zależnie od priorytetów). Czy dietę możesz stosować? I tak i nie - nie, ponieważ dieta jest dobrana pode mnie, czyli to co lubię jeść, ile wymaga moje zapotrzebowanie czy rozkład BTW, a z racji tego, że mam wysoką wagę ciała, to osoby o niższej aktywności fizycznej i wadze, może najzwyczajniej w świecie podlać tłuszczem; tak, ponieważ nic Ci się nie stanie z tego tytułu, jak poczytasz o dietetyce albo samemu trochę zastosujesz się do jakiegoś schematu, to zaczniesz sam wyczuwać niektóre sprawy, min. co Twój organizm źle toleruje, czy masz tendencję do szybkiego tycia/nabierania wody, czego jest za dużo, a czego za mało itp.

Wracając do mnie... Ja już nie trenuję pod kątem sylwetkowym, pogodziłem się ze swoją wadą, a jej usilne maskowanie zeszło na dalszy plan. Obecnie ważę jakieś 92kg i mam jakieś 8-9% tkanki tłuszczowej, wcześniej ważyłem 102kg przy ok. 12% i jakiejś wyjątkowej różnicy nie było czy to na plus, czy minus. Zauważyłem jedną rzecz, że trudniej dorobić się kaloryfera na brzuchu mając wadę, może to jakieś złudzenie, ale musiałem się naprawdę sporo skupić na rozbudowie masy mięśni brzucha, aby coś tam z tego wyłuskać.
halibana
Newbie
*

Reputacja: +33/-41

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Styczeń 05, 2014, 12:47:44 »

Aaaaaa i    kupa dupa,  sam mowiles  o  tym ze innym brakuje  bodaj zapału czy wytrwalosci !

Pogodzic sie z wadą , to jak pogodzic sie z tym ze jest sie biednym, ma dziurawe ubrania, stary samochod, brzydka zone,  chujowa prace  i  wynajmuje sie mieszkanie.

Ja nie radze sie z tym GODZIC !   

BECOME AWESOME OR DIE TRYIN !!
awesome
Newbie
*

« Odpowiedz #51 : Styczeń 14, 2014, 05:05:56 »

Zapału mi nie zabrakło, zmieniły mi się po prostu priorytety. Progresja zawsze będzie. Najwidoczniej mamy inny pogląd na ten temat, coś co przeszkadza mi w głowie nie może mi zajmować całej uwagi, wszystko co napisałeś może wynikać z moich działań, z własnej głupoty klatki się nie do robiłem  Z politowaniem
awesome
Newbie
*

« Odpowiedz #52 : Sierpień 24, 2014, 10:42:41 »

Forma pectusa po krótkiej przerwie, jak wspominałem - nie trenuję już sylwetkowo, ale jakoś tam ciało ciągle się zmienia. Waga ok. 95kg.
Lampard17
Newbie
*

Reputacja: +10/-1

« Odpowiedz #53 : Sierpień 25, 2014, 11:11:15 »

Zdj nie działa Duży uśmiech

Ice
Newbie
*

« Odpowiedz #54 : Sierpień 25, 2014, 01:17:50 »

Mi działało i działa... a wolalbym chyba, żeby nie dzialalo coby nie popaść w kompleksy Chichot
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #55 : Sierpień 25, 2014, 01:44:44 »

ja takie coś mam ;p http://zapodaj.net/images/52937595e5470.jpg zakaz hotlinkowania taki obrazek

awesome
Newbie
*

« Odpowiedz #56 : Sierpień 25, 2014, 09:10:25 »

U mnie jest normalnie, to co wkleiłem jest widoczne i to co wrzuciłeś, tez jest mi widoczne  Uśmiech
kangur
Newbie
*

Reputacja: +27/-7

« Odpowiedz #57 : Sierpień 25, 2014, 09:59:10 »

nie działa

Ravitch + Nuss Kraków Szpital im. JP2
włożenie 2012 czerwiec / wyjęcie 2014 lipiec
Konsultacje, treningi, żywienie - przed / po operacji -> priv.
Lampard17
Newbie
*

« Odpowiedz #58 : Sierpień 25, 2014, 10:00:51 »

No ja mam czerwony obrazek Duży uśmiech

awesome
Newbie
*

« Odpowiedz #59 : Sierpień 26, 2014, 07:13:39 »

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
odkryj więcej tu - program dla komornika - dysze malarskie - komora śrutownicza - ścianki teleskopowe