PECTUS.pl - Klatka Piersiowa Lejkowata, Klatka Piersiowa Kurza, Pectus Excavatum, Pectus Carrinatum
Luty 07, 2023, 02:39:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Efekt po operacji  (Przeczytany 6137 razy)
Maggie
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

« : Luty 14, 2010, 01:43:57 »

Pisze z porada do Was bo juz sama nie wiem bo mam myslec.
Bylam na wizycie poltora roku temu u Adamczaka i powiedzial ze z racji mojej asymetrii i wady potrzebne beda 3 plytki. Wszyscy wiemy co sie stalo i ze Adamczak juz nie operuje a zastepuje go Pawlak.
Pawlak przed operacja wachal sie pomiedzy 1-2 plytkami ale w koncu zdecyowal sie na 1. Ja od poczatku wiedzialam ze 1 sprawy nie zalatwi bo wada jest spora i chociaz bedzie lepiej to bedzie tak jak byc powinno. Klatke mam w miare prosta ale dolej troche dalej widac a jak zaloze kostium kapielowy to dalej troche widac i ma to ogromny skutek na mojej psychice. Wiem ze jezeli bylaby druga plytka to wyciagnela by ta czesc ktora teraz jest trosze zapadnieta. I tak sie zastanwiam czy nie zoperowalby mnie jeszcze raz, tylko ze dodalby druga plytke.... Ja juz naprawde sama nie wiem co mam myslec i robic... W szpitalu wygladalo to super ale po zdjeciu opuchlizny juz nie tak dobrze...
Myslicie ze jest jakakolwiek szansa na zalozenie drugiej plytki np. przy wyjmowaniu albo zalozenie drugiej plytki przez kogo innego? A moze mam robic jakies cwiczenia po operacji zeby klatka jeszcze poszla troche w gore? Zastanawiam sie juz czy nie zaczac plywac intensywnie... Pomozcie!
tavit111
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marzec 03, 2010, 11:14:15 »

Co się stało z Adamczakiem i dlaczego nie operuje? Już na stałe?
michal
Newbie
*

Reputacja: +0/-0

« Odpowiedz #2 : Marzec 04, 2010, 07:10:09 »

W szpitalu zazwyczaj wyglada extra bo jest spuchnieta, a jak zejdzie opuchlizna to kazdy zdziwiony.
Ja natomiast przejmuje sie zebrami wolnymi(te pierwsze od brzucha) bo one dziwnie sie wygiely, troche wrocily  na swoje miejsce tak odstaja.
Przedemna ciezka praca na basenie.
Maggie moze schudłaś i Ci sie wydaje ze tam masz dolek? Moze zrobili 'bez nadwyzki' naturalna klate z takim malym PE ?
(Tak jak u mnie,też myślalem ze bedzie odrazu super, lecz to twoje ćw prostowanie basen ukaza rezultaty).
tamarind17
Newbie
*

Reputacja: +2/-0

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marzec 04, 2010, 09:24:21 »

potwierdzam to, że po operacji jest aż za fajnie i musi trochę opaść ale i tak giciara Język
żebra też trochę odstają ale jakby w ostatnim czasie się trochę cofają oby Język

a co do ćwiczeń po operacji na basenie:
Czy Wam też lekarz mówił, żeby zacząć dopiero 3 miechy po operacji? I czy nie jest wskazany kraul i żabka? Najlepiej ponoć na plecach i to bez wymachów rąk Język ale myślę, że normalnie kraulem można śmigać po tym czasie
bek
Newbie
*

Reputacja: +3/-1

Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 01, 2010, 10:34:47 »

Co się stało z Adamczakiem i dlaczego nie operuje? Już na stałe?

Afera molestowania bodajże.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
przeprowadzki kraków - wypadki - BehaTom szkolenia bhp - ts2 space military - TS2 SPACE SP. Z O.O.